güncelleyince simgeler oluştu

Sponsorlu Bağlantılar

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
güncelleyince simgeler oluştu
Merhaba sony xperia z2 telefonumda fotoğraf efektlerini güncelledim google play üzerinden ama efektlerin simgeleri menüde oluştu nasıl kaldırabilirim onları normalde fotoğraf çekme esnasında seçilebiliyordu.

Karavelaa

Üye
Merhaba sony xperia z2 telefonumda fotoğraf efektlerini güncelledim google play üzerinden ama efektlerin simgeleri menüde oluştu nasıl kaldırabilirim onları normalde fotoğraf çekme esnasında seçilebiliyordu.
Resim paylaşabilir misin?

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Resim nasıl yükleyebilirim acaba iki tane fotoğraf modu güncelledim biri AR efekti biri arka plan bulanıklaştırma ikiside menüde görünüyor

Karavelaa

Üye
Launcher kullanarak gizleyebilirsin de belki herkesde oyledir
Ayrıca screen shot da ses kısma + kapatma açma tuşu ile aliniyor

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Yok screen shot almayı biliyorum da siteye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum

Karavelaa

Üye

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi

İşte burda ar efektiyle arka pan bulanıklaştırma o ikisini güncelledim simgeleri oluştu kaldıramıyorum

Karavelaa

Üye

İşte burda ar efektiyle arka pan bulanıklaştırma o ikisini güncelledim simgeleri oluştu kaldıramıyorum
Z2 kullanıcısı gelir herhalde herkes de olma ihtimali yuksek bence

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Benim konulara pek bakmıyorlar nedense hiçbir sorunuma çözüm bulamadım bu sitede

0MG90

0MG90

Üye
i yazısıyla üç yuvarlak olanı mı diyorsun?

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ekranda dinozor resmi ile yanındaki çiçekli olan onlar normalde fotoğraf efekti ama güncelleyince menüde simgeleri oluştu

Normalde bu resimdeki gibi fotoğraf modlarına fotoğraf esnasında ulaşılabiliyordu ama o iki efekti güncelledim menüde ayrı simgeleri oluştu

key43

key43

Üye
Ben de de var dostum, sanırım tüm Sony kullanıcılarında mevcut en azından Z serisi için.

0MG90

0MG90

Üye
Hayır ekranda dinozor resmi ile yanındaki çiçekli olan onlar normalde fotoğraf efekti ama güncelleyince menüde simgeleri oluştu

Normalde bu resimdeki gibi fotoğraf modlarına fotoğraf esnasında ulaşılabiliyordu ama o iki efekti güncelledim menüde ayrı simgeleri oluştu
Menüde olması normal çünkü normal bi uygulama. Bendede menüde duruyor, bir zararı yok.

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler cevaplar için sadece bende olmuyormuş demek ki

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

Üst Alt