Windows 10 Güncelleme sorunu l!!!


ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Win 10 pro yüklü Asus laptop ta güncelleme yapamıyorum sorun resimdeki gibi, bekleyen indirme diyor.
20180716_163718.jpg
 

Ekli dosyalar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Windows Sorun gidericiden onarmayi deneyin.
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çektiğin resimde en üstte sarı renkle yazılanı dikkatli okuduysan sistemdeki bazı ayarların başkaları tarafından yönetildiği yazısını görürsün. Yani bilgisayarındaki bazı ayarlar kapalı olduğundan dolayı güncelleme yapmıyor olabilir. Asus'un internet sitesinden destek bölümüne girip yardım al. Ayrıca sen kendin güncelleme için uğraşmana gerek yok, Microsoft zamanı geldiğinde senden sistemi güncellemeni isteyecek zaten. Birkaç ay 10 kullandım ve güncellemeleri kendi kendine yükledi ben dokunmadım bile.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Microsoft kullanıcının ne yapacağı belli olmadığından bunu geliştirdi. Önem arz eden güncellemeleri aldıktan sonra diğerlerini sessiz ve belli zaman aralıklarıyla indirir. Tüm güncellemeleri alsa da o yazı silinmeyebilir, kendi haline bırak.
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Üniversitenin maillini Office 365 için girince bende de bu hata ortaya çıktı
2 ay çözüm aradım en sonunda format atarak çözdüm
Takılı kaldığım sürümde hata vardı ve 5-6 günde bir Mavi ekran alıyordum (bazen turuncu veya yeşilde olabiliyor)
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt