güncelleme sonrası SİLİNEN uygulamaların tekrar YÜKLENMESİ

• 18 Kasım 2010
  • 5687 Okunma
  • 8 Cevap

1. ARKADAŞLAR GÜNCELLEME SONRASI UYGULAMALARIN KAYBOLMASINDAN HERKEZ MUZDARİP BİLİYORUM BEN Bİ YÖNTEM BULDUM SİLİNEN UYGULAMALAR TEKRAR Bİ ÜCRET ÖDENMEDEN GERİ YÜKLENEBİLİYOR NASILMI

ŞİMDİ CEP TELEFONUNDAN SAMSUNG APPS E GİRİN SONRA UYGULAMALAR GELDİĞİNDE ORTADA ÜÇ NOKTA OLAN KISIM VAR ALTTA BUL SEÇENEGİ SOLDA ORTADA ÜÇ NOKTA (...) GERİ SEÇENEGİ SAĞDA BU ŞEKİLDE ÜÇ NOKTA OLAN KISMA BASIN ORADA İNDİRİLENLER SEÇENEĞİ VAR ORAYA GİRİN ORADA DAHA ÖNCE YÜKLEDİĞİNİZ TÜM UYGULAMALAR MEVCUTTUR ZATEN İMEİ KODU İLE CİHAZI TANIYOR ONA GÖRE DAHA ÖNCE YÜKLENMİŞ UYGULAMALARI SIRALIYOR ORADAN TEKRAR PARA ÖDEMEDEN YÜKLEYEBİLİRSİNİZ BEN DENEDİM OLUYOR UMARIM İŞİNİZE YARAR VE Bİ TEŞEKKÜRÜ BANA ÇOK GÖRMEZSİNİZ:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

Yazan: senam38
  2. emeğine sağlık

güzel bir rehber noktası

3. umarım uygulamaları silinen arkadaşları biraz olsun sevindirebilmişimdir bende güncelleme yaparken çok düşündüm eski uygulamalarımı nasıl yüklerim diye ama daha önce bu yöntemi biliyordum denedim ve ne kadar güncelleme yaparsan yap oradan eski uygulamaları yükleyebiliyorsun

4. Bu süper oldu teşekkürler :)))))

5. NE DEMEK ARKADAŞIM SİZ SAĞOLUN UMARIM HERKEZİN İŞİNE YARAR:oke:

6. teşekkürler kardeş

7. eyw babacan =)

8. Evet oluyor ben de denedim.

9. usta samsung apps silindi onu nasil geri getircem

Yüklüyor...
21/11/2018 - 00:23