güncelleme hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
FP1 birinci nesil telefonlara çıkmayacak. Bunu Nokia çalışanı twitter'da söylemişti. Neden hala daha gelecek diyenler var anlamış değilim. Ancak Nokia'nın desteği kesinlikle kesmeyeceğini sürekli güncellemelerle birinci nesilleri de unutmayacaklarını söylemişti.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
FP1 birinci nesil telefonlara çıkmayacak. Bunu Nokia çalışanı twitter'da söylemişti. Neden hala daha gelecek diyenler var anlamış değilim. Ancak Nokia'nın desteği kesinlikle kesmeyeceğini sürekli güncellemelerle birinci nesilleri de unutmayacaklarını söylemişti.

FP1 değil ama PR3.1 gelecek dedi

atakan25

atakan25

Üye
işlemci yükselmese de olur ama tarayıcı ve html 5 ve hata düzeltmeleri olmalı fp1 olmasa da güncelleme gelecek bu kadar kısa sürede destek kesmez nokia bile

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
    Konu Sahibi
ay sonuna bize gelecek

savas_yal

savas_yal

Üye
ben düşündüm 701 alacağım :)

TheMadness

TheMadness

Üye
1 aya kadar tahminimce çıkar ya da sızar.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Bence hemen karar verme 808 lumia serileri cıksın 701in fiyati düşecektir Sonra pişman olma derim.

• Beğen
Tepkiler: klongs
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Gelecek gelecek arayüzlerde gelecek tarayıcı da widgetlarda

WebStyle

WebStyle

Üye
nokia nin şu an yaptığı birinci nesil cihazlarımizi değiştirtip 2.nesil cihaz aldırmak. Ama havasını alırlar. Arm tabanlı aynı işlemci 1.3 ghz oluyor ama aynı olan diğer işlemci olmuyor. Bunların satış stratejisi bu. Kameradan vazgeçmeyen ama yenilik isteyen N8 kullanıcılarına gidin 808 alın Diyor yani nokia. 701 niye 1.3 ghz oldu niye 808 ile aynı hız oldu demekki istense hız artırılabiliyor ya da artırılacak şekilde yapıldıysa niye 1ghz olarak çıkıyor piyasaya. Bunlar bu şirketin stratejisi. Aynı donanımlı aynı tabanlı bir cihaza gelip diğerine gelmeme bahanesi ya da geciktirmesi tamamen bir plan dahilinde. Ve şuan 1.nesilleri bitirme durumunda. Yani nokia o cihazı kullananlarla 2016 ya kadar destek diye dalga geçti.

Zaten 1 kaç sene sonra 2. ve 3.nesiller de çöp olacak bu bariz belli.. Boşuna kasmaya gerek yok.

u_cosar

u_cosar

Üye
Şuan güncelleme yap diyorum sunucu yanıt vermiyor uyarısı alıyorum acaba güncelleme c6–01 ede mi geliyor :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
1) Nokia çalışanının ağzıyla kesinlikle hareket etmeyin. Adamların daha sorsan telefonun özelliklerinden haberi yok güncellemenin ne olduğunu zamanını hiç bilmez.
2) Nokianın bugüne kadar üzerinde en çok tırmaladığı reklam yaptığı tvde en uzun süre gündemde tuttuğu cihazı N8 dir.. Çünkü N8 Nokianın adeta kırılma noktasıdır, uçurumun kenarından çevirendir, yeni bir bakış açısı oluşturandır, Nokia bunuda yapabiliyormuş dedirtendir(yalanmı hepimiz N8 ilk duyduğumuzda yok artık nokia asla böyle bir makina çıkarmaz kesin fake dir demedikmi! N8 bunu dedirtti bize), S^3 ile namusunu kurtaran 5800 la düştüğü dillerden alıp çeken bir makinadır..
3) Güncellemenin adı fp1 olmak zorunda değil hatta aynı özellikleri barındırmak zorunda da değil ama mutlaka büyük bir güncelleme N8'e gelecektir.. Gelmek zorunda!!!Gelmemesi gibi bir ihtimal dahi yok.. N8 den bahsediyoruz burda N97 yada 5800 diil :oke:

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar yalnızca birinci nesillerden yorum istedik maşallah 2. Nesil çökme yaptı konuya. Tek umut madnes ondan birşeyler bekliyoruz güncelleme gelene kadar

SilentOne

SilentOne

Üye
yakın zamanda fp1 i portlarlar tkmayın bukadr kafanıza

ggokhan008

Üye
1) Nokia çalışanının ağzıyla kesinlikle hareket etmeyin. Adamların daha sorsan telefonun özelliklerinden haberi yok güncellemenin ne olduğunu zamanını hiç bilmez.
2) Nokianın bugüne kadar üzerinde en çok tırmaladığı reklam yaptığı tvde en uzun süre gündemde tuttuğu cihazı N8 dir.. Çünkü N8 Nokianın adeta kırılma noktasıdır, uçurumun kenarından çevirendir, yeni bir bakış açısı oluşturandır, Nokia bunuda yapabiliyormuş dedirtendir(yalanmı hepimiz N8 ilk duyduğumuzda yok artık nokia asla böyle bir makina çıkarmaz kesin fake dir demedikmi! N8 bunu dedirtti bize), S^3 ile namusunu kurtaran 5800 la düştüğü dillerden alıp çeken bir makinadır..
3) Güncellemenin adı fp1 olmak zorunda değil hatta aynı özellikleri barındırmak zorunda da değil ama mutlaka büyük bir güncelleme N8'e gelecektir.. Gelmek zorunda!!!Gelmemesi gibi bir ihtimal dahi yok.. N8 den bahsediyoruz burda N97 yada 5800 diil :oke:

baska bir konud şu en son yazdıgını belirtmiştim n8 diğer birinci nesil cihazlar gibi değil nasıl desem farklı bir kulvarda diyebilirim.... Mutlaka güncelleme gelicektir..

kaavkw

Üye
Gelmese de olur, ben böyle mutluyum 1.5 - 2 yıl daha kullanırım sonrasına bakarız. :D

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen 1.5 2 yıl yetr sonra lumia:D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
baska bir konud şu en son yazdıgını belirtmiştim n8 diğer birinci nesil cihazlar gibi değil nasıl desem farklı bir kulvarda diyebilirim.... Mutlaka güncelleme gelicektir..

Arkadaş iyimisin C7 ile n8 aynı hatta c7de Nfc bıle var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt