Güle Güle e 250 :)

• 3 Ekim 2012
  • 941 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Dolapta buldum ilk başta şu internetteki drop test miydi neydi belli bir yükseklikten yere attım suyun altına tuttum bıçakladım ve sonuç :)

Yazan: seytan_avcisi
  2. Tornavida ile açsan bu kadar yorulmazdın ama güzel bi taktik ile sökmüşsün tebrikler :)

- - - Eklendi - - -

Yanlız o halinın desenine benzeyen hali bizdede var :ehe

seytan_avcisi bunu beğendi.
  3. hepsini anlarım da bıçaklama nedir yaa?? :D :D

4. Drop testten beter bu :D

5. Ekranı sağlammış galiba baksaniza :hmmm

6. Helvasınıda yirik:d:

7. yaalnız hala e250 bile bulduğuna dua edbilecek insanlar var keşke yapmasaydın bi' gariban sevindirseydin tabi bu benim görüşüm senin mentaliten nedir bilmiyorum ama yazık etmişsin :(

8. Calismiyordu :) calissaydi zaten okulda kullanirdim bigun sg W mi kaptiracagim ama hadi hayirlisi :)

9. Bende de vardı bi ara. Sürekli arıza çıkarıp duruyordu. En sonunda sinirlendim ve hiç unutmam 250 parçaya bölmüştüm :)

10. Gece gece oturdum bende kalkıştım bu eyleme. :D Eski telefonum M620'yi atomlarına ayırdım tornavidayla. Pc 'ye geçince SS atacağım.
    Ayrıca telefon çalışıyordu,bozdum taktım hala çalışıyor. ;)

11. şahin gibi heryerde görüyordum 2008 de

12. arkadaş e250 yi 12 yaşında bi çocuk zannetmesi üzerine gerçekleşen bi olaydır

ibretlik tespit :ehe :ehe :ehe :ehe

seytan_avcisi bunu beğendi.
  13. < Resmi açmak için tıklayın >

Bu telefondan kullanıyordum yaklaşık 2 yıl kadar,en sağlamlarından birileriydi.
    Bir gün parkeye attım,tabi parke kırıldı,telefon kırılmamıştı:d:

14. Tırnakların çok güzelmiş :halay2:

15. Zamanında herkeste bundan vardı ya imrenirdim :)

16. Bende k700i ' yi çok seviyordum.İlk çıktığında kullandım.1.2,8 kamera vardı çok güzel çekiyor diyordum şimdi Nokia 808 PureView nerden nereye :)

17. Recep ivedikte vardı kalan beyazlıkları yalıyorum diyordu,o geldi aklıma:D
    Birde k serilerinin bir çoğunu kullandım hatta k800'deki lensin büyüklüğünü yeni model telefonlarda bile görmedim çekimleri xenon kullandığı için tabiki güzel olurdu ama son modellerde xenon kullanılırdı:)
    K850i çok güzel performans veren bir telefon,sıralı çekimleri ilk onda keşfetmiştim:)

18. Bende ilk videoyu 6600 'da keşfettim :)

19. videosunu youtubeda yayınlayacanmı bari :)

20. :kop2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 12:29