Guitar Master (800x480) ekran çözünürlüğü desteği gelmiştir...

Sponsorlu Bağlantılar

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Guitar Master (800x480) ekran çözünürlüğü desteği gelmiştir...
Merhaba arkadaşlar daha önce oyunumuzu sadece lumia 920 cihazları için yayınlamıştık. Gerekli ayarlamaları yaparak tüm lumia ve htc (800x480 çözünürlüğüne sahip tüm cihazlar için) güncelledik. Eğer oyunda bir problem ile karşılaşırsanız bana bu konu altında bilgilendirme yapınız hemen ilgilenir ve hata neyse düzeltirim. Umarım oyundan çok keyif alırsınız, şimdiden herkese teşekkürler :) link :

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:tşk: bi de ücretsiz olsa tadından yenmez :oke:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ücretsiz surum veya deneme çıkmalı birde boyut neden bu kadar fazla ?

ÖEY

ÖEY

Üye
Ellerinize sağlık:alkis

muratangin

Üye
Elinize sağlık çok gğzel bir oyun olmuş fakat kısıtlı free sürümünü eklemelisiniz yada fiyatını 2tl yapmalısınız bence(kısıtlı surumde 18tane seçenek yerine 3-4 tane olabilir)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
5 lira ne ya

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tsk

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

BrtLVcL

BrtLVcL

Üye
Ya arkadaş kartım yok alamıyorum oyun filan. İlk defa adam gibi bi oyun gördüm ama oynayamıyorum nedir bu ya :( bari bi deneme sürümü olaydı :/

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
ben sana ödemeyi yapsam sen bana link yollasan ordan indirsem olur mu Developer kardeş kredi kartım yokda

beslagics

beslagics

Üye
Aslında çok beğendiğim bir oyun ama ücretli olması biraz sıkıntı yani otadan amber bekleyen biri olarak elimden geldiğince satın almamaya çalışıyorum ücretsiz olsaydı keşke..

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: bi de ücretsiz olsa tadından yenmez :oke:

ücretsiz olma konusunda şimdilik pek birşey yapamıyorum, eğer ucuzlar veya ücretsiz olursa forumdan sizleri bilgilendiririm :)

- - - Eklendi - - -

Ücretsiz surum veya deneme çıkmalı birde boyut neden bu kadar fazla ?

ücretsiz sürüm için biraz düşüneceğim, boyutunun yüksek olması özelleştirmenin fazla olmasından, yani odanın duvar kağıdından gitarın sapına kadar herşeyi ozelleştirebiliyoruz. Bu yüzden ister istemez boyutu artıyor oyunun.. İlgin için teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

Ellerinize sağlık:alkis

teşekkür ederiz, umarım beğenirsin kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

Elinize sağlık çok gğzel bir oyun olmuş fakat kısıtlı free sürümünü eklemelisiniz yada fiyatını 2tl yapmalısınız bence(kısıtlı surumde 18tane seçenek yerine 3-4 tane olabilir)

önerin için teşekkürler kısıtlı surumu dediğin gibi yapabiliriz ama biraz düşüneceğiz bu konuda. Fiyat belirlerken guitar hero yu baz aldık ios cihazlarda 5 Tl idi. Bizim oyunumuz hero kadar reklam ve isim yapamamış olsada oynayan herkesin ortak yorumu olarak herodan dahi iyi dediler bizde fiyatı ona göre belirledik, zaten mağazada bu kalitedeki oyunlar çok daha pahalı sizinde taktir edeceğiniz üzere, tekrardan tavsiyelerin ve yorumun için teşekkürler kardeşim, deneme surumu çıkarsa sizi forumdan bilgilendirim :)

- - - Eklendi - - -

fiyat konusunu önceki iletide açıkladım kardeşim, şimdilik birşey yapamıyorum, eğer indirime gidilirse bilgilendirme yaparım. Yorum için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

ben teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

ben teşekkür ederim ilgin için kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

Ya arkadaş kartım yok alamıyorum oyun filan. İlk defa adam gibi bi oyun gördüm ama oynayamıyorum nedir bu ya :( bari bi deneme sürümü olaydı :/

deneme sürümü için düşüneceğim kardeşim, olurda free yayınlarsak haber veririm sana ama şimdilik pek bu free işini düşünmüyoruz ne yazık ki.

- - - Eklendi - - -

ben sana ödemeyi yapsam sen bana link yollasan ordan indirsem olur mu Developer kardeş kredi kartım yokda

malesef appstore mağazasındaki gibi wp mağazasında deneme veya inceleme kodu yok kardeşim, olsaydı emin ol ki ücretsiz sana yollardım indirme kodunu, ama dediğim gibi wp mağazası çok kısıtlı ve sıkıntılı bir mağaza umarım yakında bu konuyu ele alıp çözüm yolu bulurlar. Yorum için teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

Aslında çok beğendiğim bir oyun ama ücretli olması biraz sıkıntı yani otadan amber bekleyen biri olarak elimden geldiğince satın almamaya çalışıyorum ücretsiz olsaydı keşke..

durumunu anladım ve beğendiğine sevindim kardeşim. Yorumun için teşekkürler umarım en kısa surede güncellemen gelir kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: FeRhAt0152

Raiun

Üye
Nota ve müzik olayını Fres on Fire gibi ucu bucağı açık yaparsanız çok iş yapabilir. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim sanırım Phyton la yazılmış açık kaynak kodu olan bir oyun ve database ini kullanabilirseniz insanlara sınırsız bir aralık tanırsınız.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Nota ve müzik olayını Fres on Fire gibi ucu bucağı açık yaparsanız çok iş yapabilir. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim sanırım Phyton la yazılmış açık kaynak kodu olan bir oyun ve database ini kullanabilirseniz insanlara sınırsız bir aralık tanırsınız.

Öncelikle geç cevap attığım için özür dilerim şehir dışında olduğum için internet sıkıntısı yaşıyorum. Dediğin oyunu inceledim galiba şarkıları kullanıcılar eklesin ve notalarını kendileri yapsın, yapılan şarkıları da veritabanı ile diğer kullanıcılara aktarılsın böylece herkes uygulamayı geliştirebilsin ve müzik sayısı çok fazla olsun demek istiyorsun galiba, düşünce çok güzel kardeşim ama zannetmiyorum kullanıcılar oturup notaları kendileri dizayn edeceğini, yinede değerlendirmeye alıp ileri ki güncellemelerde bu dediğini gerçekleştirebilirim. Yorum için teşekkürler kardeşim. Bu arada oyunu javascript, c# sunucu olayını ise malum sql ve php kullandım.

Raiun

Üye
Öncelikle geç cevap attığım için özür dilerim şehir dışında olduğum için internet sıkıntısı yaşıyorum. Dediğin oyunu inceledim galiba şarkıları kullanıcılar eklesin ve notalarını kendileri yapsın, yapılan şarkıları da veritabanı ile diğer kullanıcılara aktarılsın böylece herkes uygulamayı geliştirebilsin ve müzik sayısı çok fazla olsun demek istiyorsun galiba, düşünce çok güzel kardeşim ama zannetmiyorum kullanıcılar oturup notaları kendileri dizayn edeceğini, yinede değerlendirmeye alıp ileri ki güncellemelerde bu dediğini gerçekleştirebilirim. Yorum için teşekkürler kardeşim. Bu arada oyunu javascript, c# sunucu olayını ise malum sql ve php kullandım.

Benim demek istediğim burada ki database i kullanabileceğinizdi. Çünkü zahmetli bir iş ve ne olursa olsun fazla bir genişlik sağlamak mümkün değil. Bu oyunun forum sayfasında Rock band gh serisinin hepsi band hero gibi serilerin tüm şarkıları portlanmış bir şekilde var.

Üst Alt