güleceksiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
güleceksiniz
Konya Mevlana Üniversitesi'nden
açıklama; Gel.. kaç puan alırsan al yine de gel :D
Çekirge 1 sicrar 2 sicrar 3 sicrar 4 sicrar
5 sicrar... Sıcrar yani cekirge bu :D :D :D
Hocanın 'kendini derslere ver artık' cümlesine karşın 'ben sizn bildiğinz öğrencilerdn değilm ne vermesi' dedim.@müdürün odası ♥
Sayın dönerci sözüm sana ''Buyroooun efenim buyron'' bu nedir
Lan...
...Acun ılıcalı yıllardır program düzenliyor,bu zamana kadar bu ülke
için yaptığı en faydalı iş Nihat Doğan'ı bu ülkeden götürmek oldu.
Yıllardır bir akrabamın bebeği olsun, facebook'a fotoğraflarını koysun, ben de altına "emeğe saygı +rep" yazayım diye pusuda bekliyorum♥
Selam, ben; Acun Ilıcalı, survivor bahanesiyle Nihat Doğan'ı ıssız bi adaya yolladım çaktırmayın. ♥
- Avrupa Gündemi: Libya Karışmış! - Dünya Gündemi: Japonya Faciası .. - Türkiye Gündemi: İbo tekrar sahnelerde şarkı söylebilecek mi ?
Bi bağlantıyı paylaşıp,üstüne onu beğenip üstüne bide "Süpermiş ya" diye yorum yazan insan.bu kadarı yetmez. Seviş o bağlantıyla. ♥
Amerikan futbolu oynanan sahaya
inip "Bunlar hep Amerika' nın oyunu" diye bağırıp kaçtım♥
Kuzey yarım kürede en uzun gece? Sorusuna
"GERDEK GECESİ" yazan öğrenci seviyorum seni♥
Şu Alman Ligi takımlarının adına bak,sanki msn adresi almaya
çalışmışlar ; ''hannover96 , mainz05 , schalke04'' (:
Bankaya harç yatırmaya gittim. Adam üniversite harcı mı?dedi. Yok knor köfte harcı dedim. Sonra dışarı çıkıp 10 dk utandım♥
Minibüsü durdurdum. +Filan yerden
geçer mi, diye sordum. -Yok geçmez,
dedi +Öpeyim de geçsin, dedim..
Sonrası karartı.
Ben bardak kırsam sakarım, annem kırsa nazar, babam kırsa o bardağın orda ne işi var.
Odanızı topladığınızda hala dağınık görünüyor olmasının tek matematiksel açıklaması, toplama işleminin dağlma özelliği olmasıdr♥
Hayatta 2 şeyden nefret ederim. 1-)Irkçılık 2-)Zenciler

Pılot olsam ınıs ıznı vermeyen kuleye 'Babanın pıstımı ıbne! Ne demek ızın vermıyorum.' gıbısınden cıkısabılırım.

Çıkıyorum ama 'sevmiyorum' ne lan? Hamileyim ama
bakire der gibi.

Arka sokaklardaki Doktor Yavuz'un
uzman olduğu alanı bulduğum gün tüm dertlerim bitecek, güneşli günler göreceğim.

Milli piyango bana vursa bende ona
vururum. Ağzını burnunu kırarım. Anadolu çoçuğuyuz lan biz.

Siyasi kişilerin sex kasetleri o kadar çoğaldı ki hepsini toplasan ***** sitesi açarsın.

Falcı el falıma bakıyordu, elimi açar açmaz "sana çok çektirmişler evladım" dedi.Falcı haklı beyler.

Flaşşş Flaşşş! Feysbuk'ta herkese "♥" yollayan kız, kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti.

Kadin: Askim, bugün disarda yemek
yiyelim mi ? Erkek: Tamam, balkona
kur sofrayi geliyorum.

1. sınıflara tavsiyem, yol yakınken bırakın♥

Otobüste sırf şekil olsun diye bir yere tutunmαdαn yolculuk yαpαn αdαm , şoförün αni fren yαpmαsıylα vitese oturdu . ♥

Şu korku filmlerindeki kapıları artk biri yağlasın, ne o öyle amk gacır gucur.

Kütahyada yaşayan bir trabzonlu deprem sırasında 'Bize her yer trabzon' deyip depremi
yaşamadıgını söyledi.

Komşuya bebeğiniz kaç yaşında diye sordum 24 aylık dedi. lan 2 yaşında demek çok mu zor amk, oldu olacak
17530 saatlik de.

Numarasını face'ye koyan ve 2 gün sonra "Telefonuma sapık dadandı :/" diyen kız! Sendeki beyni kuş'a taksak ters uçar.

Öğretmenimi ekleyip durumuma gülücük koydum.Gülünecek bir şey varsa söyle hep beraber gülelim
yazmış. Tutmayın atıcam kendimi.

+Abi ben ateist oldum. -Ciddi misin lan
+Allah çarpsın ki.

Telefonda Duyduğumuz, Onundα Sαnα Selαmı vαr Lαfı, Dünyαnın En Büyük Yαlαnlαrı Arαsındα İlk 10'α Rαhαtlıkla Girer ♥

Facebook bile inanmıyor aşka "♥" hiç siyah kalp olurmu amk.

'Bitti' dedi. Bişi demedim. 'Anlıyomusun bitti' dedi. Sakinliğimi bozmadan 'hayır pireydi' diyip, koşarak uzaklaştım ♥

Geçen annemle msn'de konuşuyorum fenalık geldi. 3 saat orda yazıyor..yazıyor..yazıyoor..yazıyooor..gelen mesaj "nasılsn oğlum ?

-Git başımdan.Beni çok kırdın. +Nasıl ya? Asıl sen beni kırdın. -Ama önce sen beni kırdın. (Kıran kırana bir mücadele izlediniz)

McDonalds'ta ayın elemanına "lan manyak madem ayın elemanısın dünyada ne işin var" deyip kaçtım.

Öldüğümde mezar taşıma şey yazılsın. 'telefonuna gelen mesajı 10 kişiye yollamadıği için öldü .

11 yaşındaki çocuk durumuna; ''5-A, 5- B den büyüktür.'' yazmış. Altında 163 yorum var. Kavga
küfür...Facebook çocukları bozuyor

face den aldım. Herkese iyi forumlar. Iyi maxicepler :)

• Beğen
Tepkiler: @.r.g., M.VASFİ, moazzad ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
eyvallah eline sağlık
eğlenceliydi

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
güzel:evet:

Flo Rida

Flo Rida

Üye
komik

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...