Güççükken Arkadaşlarına Çin İşkencesi Yapanlar Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Güççükken Arkadaşlarına Çin İşkencesi Yapanlar Buraya
Evet görelım küçükler bilmez tabi :pro: Önce Yanlış yapmış olan arkadaş güneşin tam ortasına (saat 12 tavsiye) yatırılır. diğer 2 işkence ortağı , işkence yapılan kişinin kollarını ve bacaklarını tutar. asıl kişi ise üstüne çıkar ve sıcakta alnına 'çat çat çat çat çat' şeklinde tokat atar. bu belli bir sure sonra ınanılmaz bir acıya sebep olur.
Güççükken az yapmadık :ehe . aman Allah m kanımda bir Sayid (bilen bilir) dolaşıyormus :(

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
:aha:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
bunun neresi oyun ya mod yapma of :vur:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Bizde mahallede alırdık çoçuğu bir köpek olan bahçeye , atardık oraya eli kolu bağlanmış şekilde , köpek onu dağıttıktan sonra, bizde alnını tokatlardık. :D

enkazcı

Üye
bizim bildiğimiz çin işkenceside saçlardaki faulleri yukarı doğru çekmekti oda bayağı acıtıyor

__xXx__

__xXx__

Üye
biz külahın ucuna annelerimizin iğnelerinden koyar mahalleden bir saf seçer vücudunda neresi açık ise kol bacak farketmez ince elektrik hattı borusu ile üflerdik külah saplanırsa başarılı olunurdu saplanmazsa beceremeyene ceza verir onun açık yeri neresiyse oraya biz külah atardık anneme az şikayet gelmezdi bu yüzden:D:ehe

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Bizde mahallede alırdık çoçuğu bir köpek olan bahçeye , atardık oraya eli kolu bağlanmış şekilde , köpek onu dağıttıktan sonra, bizde alnını tokatlardık. :D
:D olom daha yaşın 12 len. kardeşimden küçüksün. daha vaktin var şimdi dışarı çık ve bu taktikleri uygula :ehe
bizim bildiğimiz çin işkenceside saçlardaki faulleri yukarı doğru çekmekti oda bayağı acıtıyor
onu bizim müdür yapardı :@
biz külahın ucuna annelerimizin iğnelerinden koyar mahalleden bir saf seçer vücudunda neresi açık ise kol bacak farketmez ince elektrik hattı borusu ile üflerdik külah saplanırsa başarılı olunurdu saplanmazsa beceremeyene ceza verir onun açık yeri neresiyse oraya biz külah atardık anneme az şikayet gelmezdi bu yüzden:D:ehe
:D :ehe millet işkenceci çıktı yavv

• Beğen
Tepkiler: Xilence
__xXx__

__xXx__

Üye
eskiden öyleydi cocuklugumu özledim ve çocuk yaşta kaybettiğim arkadaşlarımı insan onları aramıyor değil keşke hayatta olsalardı

Dafny

Dafny

Üye
Sadist misin oluum :D

zaza

zaza

Üye
şimdi ben yazmıyim destan olur :ehe

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
valla sizden korkmaya basladim allah dusmanimi vermesin sizin elinize tir tir titriyorum :ehe:

mstf_l

mstf_l

Üye
biz iki elini yanyana duran iki agaca baglar sonra onu yalnız bırakıp gider oyun oynardık iki uc saat sonra cozerdik :ehe valla cok kotuymusum yaa :ehe

Masha

Masha

Üye
:op: severim arkadaşlarımı

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
caniler :d:

__xXx__

__xXx__

Üye
asıl caniliğimi lisede yapmıştım bi arkadaşın poposuna iğne batırdım sonra çekemedim elimden kaydı çocuk olduğu yerde zıplayıp duruyordu:ehe

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

TheCower

TheCower

Üye
Çok şükür ben bunlardan uzağım :)

• Beğen
Tepkiler: Dafny
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt