Guardiola: "Messi gelişmeme yardım etti"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Guardiola: "Messi gelişmeme yardım etti"
Pep Guardiola, Barcelonalı yıldız Lionel Messi'nin kendisini geliştirmesine çok yardım ettiğini söyleyerek futbolcusuna övgüler yağdırdı.

Yıldız oyuncu Cumartesi oynanan ve 40 biten Espanyol maçındaki bütün golleri atarak, 36 lig maçında 50 gol atmış oldu.

Kulübün internet sitesine konuşan Guardiola, "Sahen ışıkları sezon boyunca Messi'nin üzerindeydi. Onu kıskanmıyorum, aksine bunu geleceğe de taşımasına yardım etmeye çalışıyorum. Ben ona elimden geldiği kadar yardım ettim, o da bana daha iyi bir teknik direktör olmam konusunda yardım etti." ifadelerini kullandı.

Dördüncü golünü kendisine sarılarak kutlayan Messi'ye bu jest için minnettar olduğunu söyleyen Pep, "Leo'ya yaptığı şey için çok teşekkür ederim. Bugüne kadar oyuncularım bana hep sevgi gösterdiler. Bizi bir arada tutan da buydu. Onları çok seviyorum ve geriye bıraktığım da sadece bu." diye konuştu.

Barcelona, 25 Mayıs'ta Copa del Rey finalinde Athletic Bilbao ile karşılaşmadan önce, 13 Mayıs'ta son lig maçını Real Betis ile oynayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...