GTS5233A Lütfen yardım edin..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

systec1

Üye
    Konu Sahibi
GTS5233A Lütfen yardım edin..
Bundan birkaç gün önce telefon çok ani bir şekilde suya daldı çıktı telefonu kurtardım içi açıldı kurutuldu falan telefonda herşey muazzam bir şekilde çalışıyor tek şey sesi çıkmıyordu hoparlörünün yanmış olmasından şüphelendim ama telefon görüşmesi yapabiliyordum benim sesim karşıya net bir şekilde gidiyor karşı tarafın sesinide net alıyordum sonra kulaklık takarak mp3 dinlemeye çalıştım ses çıkmıyordu gene fm açmaya çalıştım gene olmadı bende telefonun içindeki firmware gitmiştir diyerek bir sürü firmware yükledim yani telefon iyice kendini kaybetti arkadaşlar. S5233WJVIG7 'yi yükledikten sonra ses gene aynı problem devam ediyor hangi firmwareyi yüklediysem ses problemini aşamadım bu en son yüklediğim S5233WJVIG7 firmwaresiyle birlikte telefonum gts5233w oldu bluetooth çalışmıyor ses problemi ayrı dert konuşmayı test etmedim henüz telefon gitti anlayacağınız ben herşeyi yeniden eski haline getirmek istiyorum bunun içinde gts5233a'nın orjinal firmwaresine ihtiyacım var konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum...

Not:

*#0673# yaptığımda 1 seçeneğini seçiyorum speaker on " files does vs gibi şeyler söylüyor.

*#0289# Melodi testinde receiver on seçeneğini seçtiğimde hoparlörden ses geliyor..

Bunları hatırlatmakta fayda gördüm.. tek isteyebileceğim telefonumun orjinal firmwaresi ses problemi neyden kaynaklanıyor onuda söylerseniz çok mutlu olurum. Acil yardımlarınızı bekliyorum hoşçakalın..

systec1

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu bir Allah'ın kulu ya !!

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Dostum firmware yukleyerek bastan kaybetmıssın telefonu garantıyı yakmıssın ugras sımdı telefoncularda ısın yoksa adına uzuldum gecmıs olsun :S Düşünüyorum Samsung Galaxy SII telefonunu olsa aynı yanlışı bunada yaparmısın ???

systec1

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm olabilecek yorum yapan bir arkadaş yokmu konuyu açalı 2 ay olacak neredeyse ya.

erdemanil06

erdemanil06

Üye
garantide ise servise gönder bide başka frimware yüklemeyi dene belki çözülebilir

lord67

lord67

Üye
Kardeşim bu firmware denedinmi, s5233a için en son firmware orjinal

Ses için bişey diyemiyeceğim en iyisi sen orjinal firmware yükle varsa gönder garantiye..

systec1

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah türkçe dir hemen yüklüyorum :) eski telefonumu özledim ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt