Gta5e Tıklıyorum Açılmıyor Acillll

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Gta5e Tıklıyorum Açılmıyor Acillll
Merhabalar Ben Mustafa Gta 5de Yene Bi Sorun Çıktı Oyunu Oynuyodum Sonra Biraz Geçti Zaman Ondan Sonra Oyuna Tıklıyorum Açılnıyor Windows 10 Kullanıyorum
Cevap????

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Acele etme bilen denk gelince bakar yorumlar ortada acil bir durum yok

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
oyunun klasörlerinde sorun olabilir silip tekrar kurmayı denediniz mi ?
oyuna mod filan yaptıysanız ondan kaynaklı sorun da olabilir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
bana acil abi abim diyo sürekli online,online,online oynayalım
oyunun klasörlerinde sorun olabilir silip tekrar kurmayı denediniz mi ?
oyuna mod filan yaptıysanız ondan kaynaklı sorun da olabilir
Usta Nasıl Silip Tekrar Kurum 60 Gb Ta İndirmem 1 Ayımı Aldı Ama Mod Var Onu Nasıl Silcem

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bana acil abi abim diyo sürekli online,online,online oynayalım

Usta Nasıl Silip Tekrar Kurum 60 Gb Ta İndirmem 1 Ayımı Aldı Ama Mod Var Onu Nasıl Silcem
oyunun setupu yok mu ? oyunu kaldır setup ile tekrar kur indirme gerektirecek bir durum yok :bigstar:

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
oyunun setupu yok mu ? oyunu kaldır setup ile tekrar kur indirme gerektirecek bir durum yok :bigstar:
Setupu Yer Kapladığından Sildim 10 gb yer kalıyodu son o yüzden ama abimin laptopta oynanıyo oda aynı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Setupu Yer Kapladığından Sildim 10 gb yer kalıyodu son o yüzden ama abimin laptopta oynanıyo oda aynı
setupu sildiyseniz yapacak birşey yok oyunun dosyalarında hata vardır büyük ihtimalle ve siz tek düzeltme yöntemi olan yeniden kurma dosyasını silmişsiniz
mod konusunu bilmiyorum gta 5 oynamıyorum yardımcı olamayacağım

lazye

lazye

Üye
sorun çok ilginç durup dururken oyundan çıktın bi daha girdin açılmadı mı demek istiyorsun

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
sorun çok ilginç durup dururken oyundan çıktın bi daha girdin açılmadı mı demek istiyorsun
Durup Dururken Deil Normal Oynadım Sonra Oynamak İstemedim Oyunu Kapattm Belli Bi Süre Sonra Açılmadı Tıklıyorum Açılmıyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yok Hayır Ama Tıklayınca Pcdeki Sesler Biraz Artıyor Sonra Eski Haline Dönüyor
nvidia ekran kartı kullanıyorsanız nvidianın menüsünden yüksek olan ekran kartını seçin
ve yönetici olarak çalıştırın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
video falan varmı bununla ilgili
bilmiyorum
nvidia denetim masasını aç ordan 3d ayarları yüksek tanımlıyı bul seç böyle hatırlıyorum (ben amd kullanıyorum o yüzden menüleri iyi bilmiyorum)

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum
nvidia denetim masasını aç ordan 3d ayarları yüksek tanımlıyı bul seç böyle hatırlıyorum (ben amd kullanıyorum o yüzden menüleri iyi bilmiyorum)
Gta 5imi Yükselt Diyeyi.Bende Tek Ekran Kartı Var

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Gta 5imi Yükselt Diyeyi.Bende Tek Ekran Kartı Var
bir de onboard kart vardır(kesin olmama ihtimali yok) nvidia yazılımında kimi oyunlarda sorun olduğu zaman ob karta alabiliyor nedenini bilmiyorum ama olabilen bir olay bu
genelden yüksek tanımlı kartı seçerseniz sadece normal ekran kartınız ile çalıştırmaya zorlar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burdaki menüye girip yüksek performansı seçin

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
bir de onboard kart vardır(kesin olmama ihtimali yok) nvidia yazılımında kimi oyunlarda sorun olduğu zaman ob karta alabiliyor nedenini bilmiyorum ama olabilen bir olay bu
genelden yüksek tanımlı kartı seçerseniz sadece normal ekran kartınız ile çalıştırmaya zorlar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burdaki menüye girip yüksek performansı seçin
Benimki Tek Ekran Kartı

Üst Alt