Gta vice city optimus blackte çaliştiran var mi

Sponsorlu Bağlantılar

salih1478

Üye
    Konu Sahibi
Gta vice city optimus blackte çaliştiran var mi
arkadaşlar optimus blackimde gta vice city oynanmıyor ics yüklü ama oyun fena halde kasıyor internette baktım l3 l5 l7 nin özellikleri optimus black ten daha kötü ama onlar kaldırıyor sadece çalıştıramayan ben mi varım acaba

CagriMonsteR

Üye
Ben fransa romunu kullanıyorum, Gta 3 'ü yükleyecektim fakat yükleyemedim, ardından vice city açmaz diye düşünüyordum, şans eseri obb dosya çıktı, Neyse yükledim. Oyun çok kastı bendede, Grafikler falan takılıyordu, ama illa oynamak istiyorsan Ayarlardan kıs biraz özelliklerini azda olsa düzeliyor.

mtngln

mtngln

Üye
Ben gta 3 ü de vice city i de yükledim ikiside kasıyodu sildim

Gggg1994

Üye
arkadaşlar optimus blackimde gta vice city oynanmıyor ics yüklü ama oyun fena halde kasıyor internette baktım l3 l5 l7 nin özellikleri optimus black ten daha kötü ama onlar kaldırıyor sadece çalıştıramayan ben mi varım acaba

l3ve l5 tamamda l7 optimus blackten daha üst dediler bana :D bilemicem bende :)

salih1478

Üye
    Konu Sahibi
l3ve l5 tamamda l7 optimus blackten daha üst dediler bana :D bilemicem bende :)

Optimus blackten daha kotu ekran karti bildigim adreno 300 kullaniyor ve baya eski o ekran karti optimus blackin kamera hd cekiyo onunki 480p

Gggg1994

Üye
irememre

irememre

Üye
l7 optimus blackten daha üstün bi telefon kiyaslayarak balabilirsiniz tek bi özelligi daha iyi diye black daha iyi diyemezsoniz

salih1478

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşlar bana GTA linkini verin SD si ile test edeyim sizin için Optimus Black'te

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Nexus 4 de iyi çalıştı Black de kasmalar var

salih1478

Üye
    Konu Sahibi
özelliklerine bakıp oyle konussanız daha iyi olru

Üst Alt