Gta vice city herşeyi doğru yükledim açılmıyor lütfen yardım edin...

Sponsorlu Bağlantılar

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Gta vice city herşeyi doğru yükledim açılmıyor lütfen yardım edin...
Herkese merabalar telefonum note2 herşeyi doğru yüklememe rağmen gta vice city açılmıyor siyah ekranda kalıyo ve bi 50 60 saniye sonra ''Gta vice city uygulaması yanıt vermiyor kapatılsın mı'' diye hata veriyo apklerde sağlam neden olmuyo lütfen yardım edin çıldırıcam artık :vur

neksushot

Üye
1.0.0 apk sürümünü indir tamam bende 2 3 sürümünü yapmıştım siyah ekranda kaldı 1 versiyonunu yükleyince oldu iyi forumlar ha bu arada data obb olmak zorunda

skywalker06

skywalker06

Üye
ilk önce apksını kur sonra oyunun dosyasını android klasöründe varsa obb klasörüne at yoksa oluştur sonra wi-fiyi aç gta vice city uygulamasını çalıştır oyun açılacak ben böyle yaptım oynuyorum gayet

neksushot

Üye
1.0.0 versiyon apksini kur birde üsteki arkadaşın dediğini uygula tamam bu arada sky kardeş ben oyunu bitirdim yalnız vercetti estatenin çatısına çıkamıyorum nasıl çıkarım

skywalker06

skywalker06

Üye
1.0.0 versiyon apksini kur birde üsteki arkadaşın dediğini uygula tamam bu arada sky kardeş ben oyunu bitirdim yalnız vercetti estatenin çatısına çıkamıyorum nasıl çıkarım
ben daha bitirmedim telefonun ekranı küçük oynaması biraz zor oluyor ben bu oyunu türkçe yapıp oynadım daha güzel oluyor

neksushot

Üye
benim bu note telini almam aslında gta3 e dayanıyo youtubede gördüm adam gta3 oynuyo telde bende dedim tamam buna gta vc de çıkar gta sanda çıkar heryerde oynarım birde ekranı büyük olsun dedim tokat turhalda 1500 tl bayıldım şimdi dediğim gibi gta sanda çıkar kolamı açiom balkonda telde gta oynuyom daha ne olsun xd