GTA San Andreas Save Game Dosyası


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yıllardır vazgeçilmez bir klasik olan GTA San Andreas oyununu aşağıda paylaşacağım GTA San Andreas save game dosyası ile dilediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. GTA San Andreas %100 save game dosyasını indirdikten sonra belgelerim klasörü içine atarak oyuna girmeniz ve ardından kayıtlı oyunlardan oyuna başlamanız yeterli olacaktır. Bütün görevler bitirilmiş bir halde serbest bir şekilde şehirde dolaşabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt