Oyun gta san andreas oyundan atıyor

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
gta san andreas oyundan atıyor
telefon samsung s4 bu oyunu daha önce 3 4 kere indirdim oynadım bi sıkıntı yoktu lakin 3 gün önce servise vermiştim şarj probleminden dolayı dün geldi yine yükledim ancak oyuna start dediğimde oyun ibaresi doluyor ve oyundan atıyor bi hata penceresi açılıyor tabiki .ne yapmalıyım sorun nedir?

mrtcnbz

Üye
Kardeşim bende s4 kullanıyorum apk ile mi kurulum yaptın aynı sorun bende de oluyor bütün oyunlarda :/
Kardeşim bende s4 kullanıyorum apk ile mi kurulum yaptın aynı sorun bende de oluyor bütün oyunlarda :/

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş ilk önce apk kurdum sonra obbleri attım açılmadı.sildim busefer apkyı kurdum hadi dedim obbleri kendi indirsin ancak bu seferde hani indirme ekranı geliyor ya yüzde çubuğu var .işte o hiç hareket etmedi.ilk apk ve obblerle kurduğum(yani ilk derken şuanki ilk)bu siteden değildi ve 1.05 sürümü idi hadi dedim bu geçmiş sürüm olduğundan hata verdi.bu siteden 1.08 apk indirdim obbleri indiremedim apkdan kendi indirsin gene dosyaları dedim ama yine o çubuk hareket etmedi.bende anlamadım

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
1.08 Sürümü lollipop içindir daha eski sürümleri deneyin

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
Telefon zaten lolipop

Teks@s

Teks@s

Üye
v1.08 sürümü apsını yükle,apk wifiyle obb dosyalarını kendi çekmez,obb dosyasınıda indirmen lazım,sitede var,kısaca apkyı indir kur,obb dosyalarınıda rardan çıkar telin obb klasörüne at,oyunu çalıştır,kasma yaparsada oyun ayarlarından aydınlık parlaklığı%41 görsel efekt ve çizim mesafesini%0 titreşim kapalı araba gölgeleri kapalı,görsel efekt düşük yap kasma sorunu kalkar umarım anlatabildim

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
Kasma sıkıntısı yok ki oyun açılmıyo star game diyom çubuk soluyo sonra atıyo çalışmayı durdurdu diye

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arkadaşım oyunun sürümü 1.08 değilse lollipopda çalışmaz
Oyunu tekrar indirmek zorundasın

Teks@s

Teks@s

Üye
Sizdeki oyunu silin,aksiyon oyunları bölmünde gta sa.1,08 türkçe apk verdim bugün dene derim sonucuda yaz

Üst Alt