Gta ıv - eflc-the lost and damned hangisini oynamalıyım yardım

• 14 Eylül 2013
  • 993 Okunma
  • 8 Cevap

1. merhaba arkadaşlar bilgisayarıma gta ıv complete edition yükledim şu anda gta ıv ı %40 oranında bitirdim senaryo oalrak zateen %65 den sonra bitiyormuş şimdi ben eflc ye başlasam oyun hikayesi olarak birşey kaçırabilirmiyim :) mesela gta ıv hikayesi bittikten sonra başlasam dahamı iyi olur birde senaryo sıralaması gta ıv-eflc-the lost an damned diyemi gidiyor ?

Yazan: KinG CrazY
  2. compleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indirip geziniyorum ha bire zevkli oluyor. EFLC'de 2 tane karakter var biri the lost an damned biride gay of tonymi neydi. 2 sinin farkı görevler heralde.
    ---
    compleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indi
    ---
    compleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indirip geziniyorum ha bire zevkli oluyor. EFLC'de 2 tane karakter var biri the lost an damned biride gay of tonymi neydi. 2 sinin farkı görevler heralde.

3. evet 18.5 gb sanırım 3 üde var normal gta ıv ve eflc ve the lost and damned o trainerı bende biliyorum bayağı eğkenceli neon falan ekliyorsun aracı aalçaltıyorsun benim merak ettiğim oyunun bir senaryo şekli var mesela sen ilk gta ıv ı sonra eflc yi oynasaydın oyunun hikayesini çok iyi bir şekilde anlardın ama şimdi anlamazsın :)

4. Zaten ilk normal gta oynadım ama araba vb falan beğenmedim hile yoktu pek oynamadıydım ve sildiydim tekrar complete edition indirdim eflc kurdum :) şuan süper ve r ye basınca araba anarya çok hızlı bı biçimde gidiyor çok zevkli işler yapıyorum :D

5. :D bende bu gün eflc ye baktım normalinde çok çok daha iyiymiş gidip sokak dövüşleri yapıyorsun kulüpte karı kızla dans falan ediyorsun :D içki yarışı yapıyon kulupte

6. Öyle özellkleri olduğunu bilmiyordum :good:

KinG CrazY bunu beğendi.
  7. aslınde görevleri yapsan ve oyunda görevlerin başındaki o videoları izlesen çok çok daha zevj alırsın oyundan ve daha çok bilgi edinirsin ben öyle yapıyorum :)

8. Okul açıldı artık çok oynuyamacağım fakat dün baya görev yaptım 5-6 tane. :)

9. bende fazla oynamayacağım okul açıldığı için :)

Yüklüyor...
21/11/2018 - 20:47