Gta ıv - eflc-the lost and damned hangisini oynamalıyım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Gta ıv - eflc-the lost and damned hangisini oynamalıyım yardım
merhaba arkadaşlar bilgisayarıma gta ıv complete edition yükledim şu anda gta ıv ı %40 oranında bitirdim senaryo oalrak zateen %65 den sonra bitiyormuş şimdi ben eflc ye başlasam oyun hikayesi olarak birşey kaçırabilirmiyim :) mesela gta ıv hikayesi bittikten sonra başlasam dahamı iyi olur birde senaryo sıralaması gta ıv-eflc-the lost an damned diyemi gidiyor ?

Uhops

Uhops

Üye
compleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indirip geziniyorum ha bire zevkli oluyor. EFLC'de 2 tane karakter var biri the lost an damned biride gay of tonymi neydi. 2 sinin farkı görevler heralde.compleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indicompleedition 18,5Gb olan mı? bende onu oynuyorum şuan :) Ben hiç görev yapmadım EFLC yükledim(nedenni bilmiyorum herkes eflc diyor. :)) Şan eflc oynuyorum. Simple negative trainer var araba indirip geziniyorum ha bire zevkli oluyor. EFLC'de 2 tane karakter var biri the lost an damned biride gay of tonymi neydi. 2 sinin farkı görevler heralde.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
evet 18.5 gb sanırım 3 üde var normal gta ıv ve eflc ve the lost and damned o trainerı bende biliyorum bayağı eğkenceli neon falan ekliyorsun aracı aalçaltıyorsun benim merak ettiğim oyunun bir senaryo şekli var mesela sen ilk gta ıv ı sonra eflc yi oynasaydın oyunun hikayesini çok iyi bir şekilde anlardın ama şimdi anlamazsın :)

Uhops

Uhops

Üye
evet 18.5 gb sanırım 3 üde var normal gta ıv ve eflc ve the lost and damned o trainerı bende biliyorum bayağı eğkenceli neon falan ekliyorsun aracı aalçaltıyorsun benim merak ettiğim oyunun bir senaryo şekli var mesela sen ilk gta ıv ı sonra eflc yi oynasaydın oyunun hikayesini çok iyi bir şekilde anlardın ama şimdi anlamazsın :)
Zaten ilk normal gta oynadım ama araba vb falan beğenmedim hile yoktu pek oynamadıydım ve sildiydim tekrar complete edition indirdim eflc kurdum :) şuan süper ve r ye basınca araba anarya çok hızlı bı biçimde gidiyor çok zevkli işler yapıyorum :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
:D bende bu gün eflc ye baktım normalinde çok çok daha iyiymiş gidip sokak dövüşleri yapıyorsun kulüpte karı kızla dans falan ediyorsun :D içki yarışı yapıyon kulupte

Uhops

Uhops

Üye
:D bende bu gün eflc ye baktım normalinde çok çok daha iyiymiş gidip sokak dövüşleri yapıyorsun kulüpte karı kızla dans falan ediyorsun :D içki yarışı yapıyon kulupte
Öyle özellkleri olduğunu bilmiyordum :good:

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
aslınde görevleri yapsan ve oyunda görevlerin başındaki o videoları izlesen çok çok daha zevj alırsın oyundan ve daha çok bilgi edinirsin ben öyle yapıyorum :)

Uhops

Uhops

Üye
aslınde görevleri yapsan ve oyunda görevlerin başındaki o videoları izlesen çok çok daha zevj alırsın oyundan ve daha çok bilgi edinirsin ben öyle yapıyorum :)
Okul açıldı artık çok oynuyamacağım fakat dün baya görev yaptım 5-6 tane. :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bende fazla oynamayacağım okul açıldığı için :)

Üst Alt