GTA 4 kasiyor, neden kaynaklaniyordur ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrecntyrn

Üye
    Konu Sahibi
GTA 4 kasiyor, neden kaynaklaniyordur ?
arkadaşlar bende compaq (Hp) bir laptop var ekran kartı nvıdıa hd 512 mb var 4gb ram 2,20 hızlı bir işlemci var ama gta 4 açıyor çok kasıyor bir türlü oynıyamıyorum acaba neden olabilir yardım edin

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ekran kartından dolayıdır...

emrecntyrn

Üye
    Konu Sahibi
internete 256 ekran kartı yeter diyor

coolasker54

coolasker54

Üye
Arkadaşım 256 yeter diyor ama 128 bit ekran kartından bahsediyorlar snn ekran kartı 64 bit ise ona yetişmek için en az 1 (512 de olur) lazım ve gta 4 un kullandığı sistem gerçekten çok sistem gereksinimi istiyor. bu yüzden net olarak performans alamayabilirsin. sen san andreas a devam ( 4 ten daha zevkli :) ) ama özellikleri en aşağı çek öyle oyna istersen.

lolaman

lolaman

Üye
Yahu bu GTA çıldırmış ya bütün oyunlarının sistem gereksinimlerini az yazıyor ama arkadaş haklı san andreas daha zevkli hele multiplayer olunca tadından yenmiyor.

• Beğen
Tepkiler: coolasker54
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
benim kart hd4650 1gb 128 bit 1024x768 mediumda kasıyor arasıra

lolaman

lolaman

Üye
o zaman medium oynama :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
oynamiom ztn gta4 kaldırdm pcden

CmptrCanavarı

CmptrCanavarı

Üye
sana şöyle bir şey diyim 128 bit lik ekran kartı 4 gb ramlı bir laptopta gta4 u çalıştırdım allah için iyi çalıştı 15 dk sonra ısındığı için pc kendini resetledi laptopta böyle ağar oyunalr oynama derim üstelik açtığım laptopun altıdna ayrıyetten 1 fan adah vardı hava iyi olmazsı için aam ısındığı için res attı

emrecntyrn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım 256 yeter diyor ama 128 bit ekran kartından bahsediyorlar snn ekran kartı 64 bit ise ona yetişmek için en az 1 (512 de olur) lazım ve gta 4 un kullandığı sistem gerçekten çok sistem gereksinimi istiyor. bu yüzden net olarak performans alamayabilirsin. sen san andreas a devam ( 4 ten daha zevkli :) ) ama özellikleri en aşağı çek öyle oyna istersen.
doğru söylüsosunuz saolun ben hiç kaç bit olduğa bakmamıştım zaten açsada çok ısınır doğru diz üstünde oyun oynanmıyor

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
benim işlemcim:dual core 3.0 mhz(o.c.) ekran kartı xfx atı readon 6790 256 bit 800-4000 mhzram 2 gb 667 bunlarla xp de 16501080 ayar oynuyorum ama eskisiyle oynayamıyodum

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
eskısı ?? Hangı eskı anlamadım :)

MrExpert

MrExpert

Üye
ekran kartı küfür eder gibi oyuna ....

covar

covar

Üye
ben bu sistemimle arkadaşlar sizce hangi ayarda oynarım gta 4 hic yüklemedm bilgisayarıma oyunlarla uğraşmam hic işte sistemim
intel core 2quad q8300 cpu 2500 mhz 4 mb cache 4 cekirdek işlemci
500 watt high power coolmax psu
1 tb western harddisk
zotac gts 250 1gb gddr3 256 bit ekran kartı
samsung 2333 t 23 inch hd monitör
6 gb ddr3 1333 mhz ram bellek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt