GTA 3,Pes12,NBA Jam,Six Guns,Assassin's Creed ve daha birçok oyun için Apk+Sd Dosyası

Sponsorlu Bağlantılar

tibet41

Üye
    Konu Sahibi
GTA 3,Pes12,NBA Jam,Six Guns,Assassin's Creed ve daha birçok oyun için Apk+Sd Dosyası
GTA 3
[video=youtube;gL1T2E4_DZ8]http://www.youtube.com/watch?v=gL1T2E4_DZ8[/video]

APK :
SD :

Assassin's Creed

APK :
SD :

NBA Jam

APK :
SD :

Temple Run

APK :

PES 2012

APK :
SD :

Six Guns
[video=youtube;8vNBqrCGLY4]http://www.youtube.com/watch?v=8vNBqrCGLY4[/video]

APK :
SD :

Brother In Arms 2
[video=youtube;lj3Y6guWh9A]http://www.youtube.com/watch?v=lj3Y6guWh9A[/video]

APK :
SD :

JetPack JoyRide
[video=youtube;Jzxi8nid9BQ]http://www.youtube.com/watch?v=Jzxi8nid9BQ[/video]

APK :

Where's My Water

APK :

Pirates Of Caribbean

APK :

Hugo Retro Mania

APK :
SD :

Cartoon Wars 2

APK:

Death Racing

APK :

Agent Dash

APK :

iSlash

APK :

• Beğen
Tepkiler: pasa_mahmut, sedatsedat, serif55 ve 1 kişi daha

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler...

Wakusei

Üye
Teşekkürler :oke:

blackbatuhan

Üye
arkadaşlar bende s3 var. bu oyunları yüklesem çalıştırırmı. birde bu oyunları nasıl yükleyeces acaba. ben sadece gta yı yüklemek istiyorum sadece apk yı indirip telefondan tıklayıp kurucakmıyım. yoksa sd yi de indirmeye gerek varmı?

tibet41

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende s3 var. bu oyunları yüklesem çalıştırırmı. birde bu oyunları nasıl yükleyeces acaba. ben sadece gta yı yüklemek istiyorum sadece apk yı indirip telefondan tıklayıp kurucakmıyım. yoksa sd yi de indirmeye gerek varmı?

%95 çalışır Sensation XL de çalıştı. Sadece GTA'yı indirmek isyosan GTA'nın altındaki apk ve sdyi indir. apk yi kur kurduktan sonra sd dosyasını android/data nın içine at ve değiştir. sd yi burdan indirmezsen telefondan indirmen gerekicek daha uzun sürer

blackbatuhan

Üye
peki ben sd yi telefndan indirmek istiyorum peki onu nasıl yapacağım?

tibet41

Üye
    Konu Sahibi

blackbatuhan

Üye
ben daha önce 1-2 apk indirmiştim hiçde indirilsinmi gelmedi direk kurdu sonra bende oyuna tıkladım iyah ekran çıktı ve kapandı kendi kendine wifide açıktı ama indirilsinmi bişey demedi hiç :(

tibet41

Üye
    Konu Sahibi
ben daha önce 1-2 apk indirmiştim hiçde indirilsinmi gelmedi direk kurdu sonra bende oyuna tıkladım iyah ekran çıktı ve kapandı kendi kendine wifide açıktı ama indirilsinmi bişey demedi hiç :(

muhtemelen apk sorunludur. oyun açıldı mı yani gtanın resmi veya oyuna başla felan çıktı mı?

blackbatuhan

Üye
yok çıkmadı direk siyah ekran ve kapandı. bir kerede asphalt 7 yi indirmiştim aynı şekilde sonra gameloft yazdı ve kapandı .

tibet41

Üye
    Konu Sahibi
yok çıkmadı direk siyah ekran ve kapandı. bir kerede asphalt 7 yi indirmiştim aynı şekilde sonra gameloft yazdı ve kapandı .

ben de bazen o tür sorunlar alıyorum başka apkler deniyorum çalışıyor sana da böyle yapmanı tavsiye ederim

blackbatuhan

Üye
bak ben şuanda apk yı indirdim fakat sd yi indiremedim çünkü indirme limitim oldu o sitede apk yı kurdum ve açtım bana indirme felan gelmedi :( ve gene aynı sorun siyah ekran çıkıyor çalışmayı durdurdu diyor nereden indircem sd sini ?

tibet41

Üye
    Konu Sahibi
bak ben şuanda apk yı indirdim fakat sd yi indiremedim çünkü indirme limitim oldu o sitede apk yı kurdum ve açtım bana indirme felan gelmedi :( ve gene aynı sorun siyah ekran çıkıyor çalışmayı durdurdu diyor nereden indircem sd sini ?

sd'yi indir bi saat sonra açılıcak limitin değiştir yine olmazsa senin için bir araştırma yapıp neden öyle olduğunu öğrenmeye çalışırım :)

blackbatuhan

Üye
yaw apk yi indirip kurdum sonra sd yi indirdim android datanın içine attım yinede çalışmadı gne siyah ekran :S birde değiştir felan diye çıkmadı direk attı yani.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardeş sen bu oyunları sensation xl'de çalıştırmışsın. o telefonda adreno 220 gpu var. ama bu sd dosyaları adreno dışında gpu'su oan telefonlarda çalışmaz yada hata verir.
senin konuya yazman lazımdı adreno için diye.
ayrıca sanırım konuda alıntı. belirtmen gerekirdi alıntı diye.

- - - Eklendi - - -

yaw apk yi indirip kurdum sonra sd yi indirdim android datanın içine attım yinede çalışmadı gne siyah ekran :S birde değiştir felan diye çıkmadı direk attı yani.
s3'te mali400 var o gpu için olanını indireceksin.

blackbatuhan

Üye
s3'te mali400 var o gpu için olanını indireceksin.[/QUOTE]

tamamda hiçbir yerde ben s3 için apk gta 3 ve asphalt 7 bulamadım bulsamda çalışmıyor varmı senin bildiğin indireceğim bir yer?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
s3'te mali400 var o gpu için olanını indireceksin.

tamamda hiçbir yerde ben s3 için apk gta 3 ve asphalt 7 bulamadım bulsamda çalışmıyor varmı senin bildiğin indireceğim bir yer?[/QUOTE]
araştırırsan kesin bulursun. şuna bi bak:

Wakusei

Üye
kardeş başka oyunlar da yüklicek misin konuya?

impodosel

Üye
asphalt çalışmıyor diğerlerinde old. gibi..........

Üst Alt