Gt Racing 2: The Real Car Experience V1.0.2 (sınırsız Para)

Sponsorlu Bağlantılar

reelman58

Üye
1990 hakan paylasabilirsen cok sevinirim

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Teşekkürler

1990hakan

1990hakan

Üye
1990 hakan paylasabilirsen cok sevinirim

Bende paylaşmayi çok isterimde site paylaşimi yapmam lazim acaba özelden siteyi paylaşsam bi sakıncası olur mu
Bende paylaşmayi çok isterimde site paylaşimi yapmam lazim acaba özelden siteyi paylaşsam bi sakıncası olur mu

Kardeşim buyur verdiğim linke gir sağ üst köşedeki süre geçtikten sonra devam et e gir sonra otomatik yüklemeye geçicek

q.gs/53yn7

Sonucunu bana yazmayı unutma BOL EĞLENCELER :)

q.gs/53yn7

Kardeşim buyur verdiğim linke gir sağ üst köşedeki süre geçtikten sonra devam et e gir sonra otomatik yüklemeye geçicek

q.gs/53yn7

q.gs/53yn7

Yada en iyisi sen direk bu verdiğim linke gir

reelman58

Üye
arkadaşım ilgin için çok teşekkürler mod apk sorunsuz şekilde yüklendi oyun sorunsuz oynanıyor samsung wonder.Yükleme sorunu yaşayan arkadaşlar linkteki apk yı rahatlıkla indirip kullanabilirler.Sagolasın kardeşim

1990hakan

1990hakan

Üye
arkadaşım ilgin için çok teşekkürler mod apk sorunsuz şekilde yüklendi oyun sorunsuz oynanıyor samsung wonder.Yükleme sorunu yaşayan arkadaşlar linkteki apk yı rahatlıkla indirip kullanabilirler.Sagolasın kardeşim

Rica ederim kardeşim yardımcı olduysam ne mutlu bana BOL EĞLENCELER :)

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

asll

Üye
arkadaşlar bunu çinçeden başka bi dile çeviremiyorum türkçe seçtiğim zaman ??? diye yazıyor her yerde türkçeye çevirebilen varmı

reelman58

Üye
AYARLARA GİRİNCE 8 TANE SEÇENEK CIKIYOR SOL 4 LÜNÜN EN ALTTAKİNİN BİR ÜS SECENEGİ Nİ SEÇİN ORDA BAYRAGIMIZI SEÇİN OYUN TÜRÇE OLUYOR VE SORUNSUZ CA OYUN OYNANIYOR TLFN WONDER

erdi_s

erdi_s

Üye
Gm discovery'de apki aciyorum gameloft yazisi geliyo sonra oyunun resmi geliyo ortada yuvarlak dönüyo sonra ana ekrana atiyo ne yapmaliyim

reelman58

Üye
Apk ve obb dosyasi elinde mevcut ise oyunu komple kaldir obb dosyasini yerine atmadan sadece apk dosyasini kur ve wifi acikken oyunu ac ana ekrana atincaya kadar bekle wifi yi kapat obb dosyasini yerine tasi oyunu ac sorunsuzca acilacaktir dene cvp yz

erdi_s

erdi_s

Üye
Apk ve obb dosyasi elinde mevcut ise oyunu komple kaldir obb dosyasini yerine atmadan sadece apk dosyasini kur ve wifi acikken oyunu ac ana ekrana atincaya kadar bekle wifi yi kapat obb dosyasini yerine tasi oyunu ac sorunsuzca acilacaktir dene cvp yz
Obb dosyaaini indirmedim. Ama yarin denicem is donusu. Tesekkur ederim ;)

egemen1074

egemen1074

Üye
Teşekkürler

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Teşekkürler paylaşım Samsung Galaxy Y için indiriyorum..

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

yvzaksoy

Üye
gençler ben buradan indirdim internetsiz hiç kasmadan general mobile discoveryle oynuyorum fu ll modlu para hileli bilginize paylaşmak istedim
Çok sağol linki paylaştığın için bendede discovery var 2 haftadır oyunun obb lerini apk larını yükledim hiçbiri olmadı artık telefonun kaldırmadığını düşünmeye başlamıştım oyunu ama sonunda yüklendim :D

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

worldank06

Üye
ya bu oyunda hep clio mu kullanacaz araba değiştiremiyormuyuz veya nasıl değiştirecez bilen varmı yardım edin lütfen sıkıldım clio dan

tihame

Üye
bu oyunun dilini nasil turkce yapabilirim oyun iyi ama cince dili

Üst Alt