Gt Racing 2 Clionun mükemmel yol tutuşu

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
babamın çalıştığı yerde clio sport tourner verdiler 2013 model araba hafif kasisten geçtiğinde arabanın içinde resmen zıplıyorum ileri geri sağ sol :D abartmıyorum benim eniştemde 2000 model volvo s40 vardı o araba çook daha rahat :D

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez

abandonware

abandonware

Üye
babamın çalıştığı yerde clio sport tourner verdiler 2013 model araba hafif kasisten geçtiğinde arabanın içinde resmen zıplıyorum ileri geri sağ sol :D abartmıyorum benim eniştemde 2000 model volvo s40 vardı o araba çook daha rahat :D
volvo dediğin konforlu tank zaten :Dbabana keşke fluence verselermiş.. ucuza kaçmış herifler :Dbabana keşke fluence verselermiş.. ucuza kaçmış herifler :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Fluence lar cok kotu ya odun gibi araba :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
volvo dediğin konforlu tank zaten :D

aynen bizde de kartal var eskiden accent vardı :D babam şirkette şoför olarak accent ile çalışıyordu sonra şirket araba verince accent i sattık kartal aldık :D kasislerde kartal ile geçince daha az aksiyon yaşıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
aynen bizde de kartal var eskiden accent vardı :D babam şirkette şoför olarak accent ile çalışıyordu sonra şirket araba verince accent i sattık kartal aldık :D kasislerde kartal ile geçince daha az aksiyon yaşıyorum :D
süspansiyon yumuşak ondan torosla 50le geçtiğimiz kasisi vectrayla 20 ile geçiyoruz

abandonware

abandonware

Üye
dayımın mercedes e250'sinde kasisten geçip geçmediğin hakkında bir bilgin olmuyordu :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Bizdede mercedes 230 E vardi 90 model tas gibiydi ucak gibi gidiyordu valla

byAndroid

byAndroid

Üye
Daha mi iyi audiler

byAndroid

byAndroid

Üye
Eyv. Temiz araba bulmaktq cok zor arqba degistircez. Babama araba begendiremiyom

abandonware

abandonware

Üye

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
clioyu alıp gavurlarla kapıştım a3 1.8 tfsı polo golf tanımadan çoğu yarışı aldım 1 serisini geçemedim tabi ancak golf ve polonun freni kökleyerek girdiği virajı frene dokunmadan girip önüne geçip birinci bitirdiğim de oldu :bira: o virajda haşat ediyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
clioyu alıp gavurlarla kapıştım a3 1.8 tfsı polo golf tanımadan çoğu yarışı aldım 1 serisini geçemedim tabi ancak golf ve polonun freni kökleyerek girdiği virajı frene dokunmadan girip önüne geçip birinci bitirdiğim de oldu :bira: o virajda haşat ediyorum :ehe
araba hızlı gitmeyince virajı rahat dönüyor anlaşılan :sirit: :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt