GS & FB Startup Animation & Sound by najanaja unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
fb yapmışsın dostum :tşk: ama ben bunu kurdum 2 defa restart yaptım değişiklik olmadı ne yapmam lazım

• Beğen
Tepkiler: najanaja

THe_PRoTeCToR

Üye
Restart yapınca çalışmaz zaten.. Telefonu güç düğmesinden kapatacaksın.. Sonra açtığında görürsün animasyonu..

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
fb yapmışsın dostum :tşk: ama ben bunu kurdum 2 defa restart yaptım değişiklik olmadı ne yapmam lazım
protector un dediği gibi restart olmaz güç düğmesinden kapatman lazım nasıl beğendinmi walla bence bu gs den daha güzel oldu tam 1:30 saat uğraştım bu gif i hazırlamak için :) 2 gif 1 duwarkağıdı var onun içinde baya bi modifiye ettim video biraz sorunlu sanki ses önce görüntü sonra geliyo gibi diğer telin hazimetine uğradım bu çektiğim 3. videoydu hep sorun yaşattı diğer tel en düzgün çektiği bu :) bu sefer niye böle çekti anlamadım. Rica ederim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye

protector un dediği gibi restart olmaz güç düğmesinden kapatman lazım nasıl beğendinmi walla bence bu gs den daha güzel oldu tam 1:30 saat uğraştım bu gif i hazırlamak için :) 2 gif 1 duwarkağıdı var onun içinde baya bi modifiye ettim video biraz sorunlu sanki ses önce görüntü sonra geliyo gibi diğer telin hazimetine uğradım bu çektiğim 3. videoydu hep sorun yaşattı diğer tel en düzgün çektiği bu :) bu sefer niye böle çekti anlamadım. Rica ederim.

tamam güç tuşunu kullanmak gerekiyormuş uzun süredir kullanmayınca gerek görmemiştim güzel olmuş dostum eline sağlık

- - - Eklendi - - -

Restart yapınca çalışmaz zaten.. Telefonu güç düğmesinden kapatacaksın.. Sonra açtığında görürsün animasyonu..

:tşk:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

tamam güç tuşunu kullanmak gerekiyormuş uzun süredir kullanmayınca gerek görmemiştim güzel olmuş dostum eline sağlık

rica ederim kardeşim fener marşı hiç müzik olarak yok sanırım :) hep sözlü bende orj. ilk yaşa fener marşından ses kırptım bilmiyom artık uydumu :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye

rica ederim kardeşim fener marşı hiç müzik olarak yok sanırım :) hep sözlü bende orj. ilk yaşa fener marşından ses kırptım bilmiyom artık uydumu :)

kıraç'in yüzüncu yıl marşıda güzel olabilir aslında

yaren_dede

yaren_dede

Üye
pm atarsın dostum yapınca gerçi takip ediyorum paylaşımlarını ama Bazen gözünden kaçabiliyor :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kıraçta güzel olmuş dostum sağol eline sağlık

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
kıraçta güzel olmuş dostum sağol eline sağlık

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim. aslında dün gece hemen yatmadan önce buldum kırptım müziği artık yatem yarın ayarlarım dedim :) şimdi öğle yemeğindeyim iki dk ka hallediverem deyip ekledim ses işi kolay zaten asıl uğraştıran gif ayarlaması :)

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
gs için olanı hemen indiriyorum.:tşk:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE="Batuhan";4919725]gs için olanı hemen indiriyorum.:tşk:[/QUOTE]

rica ederim cimbomlu kardeşim :)

AHMED...

AHMED...

Üye
bir beşiktaşlı olarak konuyu çok beğendim abi :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
bir beşiktaşlı olarak konuyu çok beğendim abi :D

çaktırmadan laf sokuyon bakıyom :) kardeş yapacam ama adam gibi gif bulamadım istersen sende bak boyut önemli deil çok küçücük olmasın yeter senin beğendiğin gifle yapıwereyim hatta bi tane yetmez 2-3 tane bul ben birleştiriyorum onları :)

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
estagfurullah abi :D tamam bende araştırmaya başlıyorum teşekkür ederiz camiamız adına :D

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Gayet güzel olmuşlar ellerine sağlık!

Bak aklıma bir fikir daha geldi Son Mohikan melodili ultrAslan animasyonu!

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Gayet güzel olmuşlar ellerine sağlık!

Bak aklıma bir fikir daha geldi Son Mohikan melodili ultrAslan animasyonu!
rica ederim. uygun boyutta gif bulmak çok zor iş kardeşim haa resimlerden oluşma bişey yaparsan olur bu açılışla sadece sesi deiştirmek istiyosn oda kolay ama yeni bi gifle dersen o zor işte :)

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Ooo bayaa zor bir zanaat! Ne diyeyim, o dediğin dosyaları bulursam sana ulaşırım bulamazsam sağlık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt