Gri Lumia 920 Şubat'ta Rusya'ya geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Gri Lumia 920 Şubat'ta Rusya'ya geliyor

Nokia'nın Lumia 920 duyurusundan sonra en çok dikkat çeken renklerinden birisi olan Gri Lumia 920 yaşanılan stok sıkıntısından dolayı Cyan(mavi) renkle birlikte bir çok bölgede çıkışı ertelenmişti.

Nokia'nın yazılımlarının barındırıldığı Navifirmde görülen bu yazılım Gri Lumia 920 ile ilgili gerçeği de gün yüzüne çıkarmış oldu.

1232.5951.1249.1003 code RM-821 VAR EU RU CV GREY (059S124) versiyon numaralı portico romu Rusya için Gri Lumia 920'nin şubat ayı içinde satışta olacağını gösteriyor. Bu versiyon Romundaki işaretleri incelersek;
EU: Region – Europe;
RU: Country – Russia;
CV:(Country Variant);
GREY: Grey

Yakın zamanda ülkemizde de görmek dileğiyle iyi haftalar.

süper nova

süper nova

Üye
Genelde Rusya'dan sonra Türkiye'ye geliyor ama bence gri rengi çok itici olmuş soğuk bir hava katmış. Ben bu rengi tercih etmezdim.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
gri bence o renk çok kötü. Ama sırf az bulunuyor diye alınıyor farklılık olur diye :D.......bence

Samet.25

bence gride güzel ama bi siyah yada beyaz değil :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Gri istediğim bir renkti ama neye niyet neye kısmet.

PureFood

PureFood

Üye
Bence hiç ilgi çekici değil.. Bir kırmızı hiç değil :D

alical33

alical33

Üye
almış bulunduk artık belki değiştirirz ama telefoncular sadece renk farkından çok para istiyor 2. el sarı vardı 1 aylık 1200 dedi değişek beyazla dedim 200 üste vercen dedi arkama bakmadan kaçtım :D

KojiroHyuga

KojiroHyuga

Üye
mavinin de gelmesini çok istiyorum almadan önce onu da bi görmeliyim :) gelse kesin alırım demiyorum çünkü gerçekten siyahı görmeden önce kesin beyaz alırım diyordum şimdi niyetim siyah ama maviyi de görmek lazım :/

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben siyahı gördükten sonra başka hiç bir rengini beğenmez oldum :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben siyahı gördükten sonra başka hiç bir rengini beğenmez oldum :)
Biliyor musun! Siyah renk, renklerin arasında en asil olanıdır.:bigstar: Modern aynı zamanda retro, ve yüksek sınıfın tercih ettiği bir renktir. :naughty: Gücü ve tutkuyu temsil eder, :box gizemli ve ciddidir. :pro: Beyaz ile birlikte kullanıldığında son derece dikkat çekici olur. :evet:

Fakat aynı zamanda duygusallığı ve hüznü de simgeler. somuru: İlginçtir, Türkiye'de ve Avrupa'da siyah renk matemi temsil ederken, :( Japonya'da mutluluktur.:biggrin: Bende siyah kullandığım için mutluyum. :smdance:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
PureFood

PureFood

Üye
Biliyor musun! Siyah renk, renklerin arasında en asil olanıdır.:bigstar: Modern aynı zamanda retro, ve yüksek sınıfın tercih ettiği bir renktir. :naughty: Gücü ve tutkuyu temsil eder, :box gizemli ve ciddidir. :pro: Beyaz ile birlikte kullanıldığında son derece dikkat çekici olur. :evet:

Fakat aynı zamanda duygusallığı ve hüznü de simgeler. somuru: İlginçtir, Türkiye'de ve Avrupa'da siyah renk matemi temsil ederken, :( Japonya'da mutluluktur.:biggrin: Bende siyah kullandığım için mutluyum. :smdance:

Bazen diyorum bende siyah mı alsaydım acaba diye. Bak yine aklıma dadandı bu fikir sayende.:hmmm Ayrıca internetteki resimlerde hep en az beyaz var. Beyazı sallaayan yok.somuru:

- - - Eklendi - - -

İlk sayfada da bir kırmızı değil yazmıştım. Tezatlığa gel :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bazen diyorum bende siyah mı alsaydım acaba diye. Bak yine aklıma dadandı bu fikir sayende.:hmmm Ayrıca internetteki resimlerde hep en az beyaz var. Beyazı sallaayan yok.somuru:

- - - Eklendi - - -

İlk sayfada da bir kırmızı değil yazmıştım. Tezatlığa gel :D
Beyaz rengi de hafife almamak lazım İsmet, çünkü bütün renkleri içerisinde barındıran beyaz, saflığın ve temizliğin simgesidir. Soğuk kanlılığı, asaleti, masumiyeti, istikrarı ve devamlılığı temsil eder. Huzur ve güven verir, düşünce gücünü arttırır.

Aslında renklerin insanoğlu üzerinde yarattığı psikolojik ve duygusal etki o kadar önemli ki, bugün dünyada milyonlarca dolar! Sırf bir şirketin ne renk logo kullanacağını tespit etmek için harcanıyor öyle değil mi? :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Beyaz rengi de hafife almamak lazım İsmet, çünkü bütün renkleri içerisinde barındıran beyaz, saflığın ve temizliğin simgesidir. Soğuk kanlılığı, asaleti, masumiyeti, istikrarı ve devamlılığı temsil eder. Huzur ve güven verir, düşünce gücünü arttırır.

Aslında renklerin insanoğlu üzerinde yarattığı psikolojik ve duygusal etki o kadar önemli ki, bugün dünyada milyonlarca dolar! Sırf bir şirketin ne renk logo kullanacağını tespit etmek için harcanıyor öyle değil mi? :tebessüm:

Saflık temizlik elbet güzel, duru bir renk ama yine de Nokia'nın en az önem verdiği renk gibime geliyor :hmmm

Göze hitap da önemli tabi ki, dediklerine katılıyorum :op:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Saflık temizlik elbet güzel, duru bir renk ama yine de Nokia'nın en az önem verdiği renk gibime geliyor :hmmm

Göze hitap da önemli tabi ki, dediklerine katılıyorum :op:
Eyvallah kardeşim, zaten Jessica Alba'nın da beyaz lumia'ya terfi etmesi bu renge verilen önemi göstermiş oluyor sanırım. :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Hehe, ilk başta kırmızıyı aldı, sonra ne işse beyaz oldu :D
Madem renklerden gidiyoruz, öyleyse devam edelim; Ne kadar güzel ve çekici bir renk olsa da kırmızı insanı sinirli, huzursuz ve aç hissettirir! Devamlı bir şeyler yemek hissi uyandırır. :eller: Unutmayın, bu renk kesinlikle ama kesinlikle iştah açar! Tansiyonu yükseltir, kan akışını hızlandırır.

Eğer bu rengi siyah veya grinin tonlarıyla beraber kullanırsanız ortaya çok sofistike bir görüntü çıkacaktır. :D

Not: Mc Donalds, Burger King, Kentucky, Arbysâ, Pizza Hut, Dominos? Hepsinin en büyük ortak özelliği logolarının KIRMIZI renkte oluşudur. ;)

PureFood

PureFood

Üye
Madem renklerden gidiyoruz, öyleyse devam edelim; Ne kadar güzel ve çekici bir renk olsa da kırmızı insanı sinirli, huzursuz ve aç hissettirir! Devamlı bir şeyler yemek hissi uyandırır. :eller: Unutmayın, bu renk kesinlikle ama kesinlikle iştah açar! Tansiyonu yükseltir, kan akışını hızlandırır.

Eğer bu rengi siyah veya grinin tonlarıyla beraber kullanırsanız ortaya çok sofistike bir görüntü çıkacaktır. :D

Not: Mc Donalds, Burger King, Kentucky, Arbysâ, Pizza Hut, Dominos? Hepsinin en büyük ortak özelliği logolarının KIRMIZI renkte oluşudur. ;)

Harbiden tespit on numara :pro:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt