gPsp 0.6.1 GBA Emulatörü (artık beta değil,ses fixlendi)

Sponsorlu Bağlantılar

savaronajointed

savaronajointed

Üye
peki psp oyunlarını telde oynayabilirmiyim varmı böyle bir emülatör

Cloudzncr

Cloudzncr

Üye
çok teşekkürler.. bir önceki versiyonda ses yoktu ve olur olmadık yerde takılmalar yaşanıyodu ; umarım bunda düzeltmişlerdir.. :)

istanbuld

Üye
Oyuna girmeden program otomatik sonlanıyor =( Yardım edebilecek var mı?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
qt ile python birarada kullanılıo mu çünkü qt yüklenirkewn python içerigini saydı döktüde...

--------------- Ekleme ---------------

oyunlar açılmıo?

proyu açıom oyunu gösteriom ucundan gösterio ama oyunu açmıo?

emulator sorunlu

peki psp oyunlarını telde oynayabilirmiyim varmı böyle bir emülatör

hocam öyle bi emulator olsaydı kesin parayla satılırdı.çünkü öyle bi emulator demek bir playstation demek.hani öyle bi uygulama olsa bile ayrıca telin rami hafızası yetmez bi psp oyunu en az 500 mb ben kendimde psp kullanıyorum

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
qt ile python birarada kullanılıo mu çünkü qt yüklenirkewn python içerigini saydı döktüde...

oyunlar açılmıo?

proyu açıom oyunu gösteriom ucundan gösterio ama oyunu açmıo?

emulator sorunlu

hocam öyle bi emulator olsaydı kesin parayla satılırdı.çünkü öyle bi emulator demek bir playstation demek.hani öyle bi uygulama olsa bile ayrıca telin rami hafızası yetmez bi psp oyunu en az 500 mb ben kendimde psp kullanıyorum

Scumm oyunlarıda ortalama 500 mb ama gayet iyi çalışıyor ya buna ne diyeeksin ? bu iş tamamen donanımsaldır...Ve senin telefonunda kullandığın uygulamaların %90'ı paralı ,ama cracklanıyor işte ;)

Emulator sorunlu değil,benim telefonda mShell,Python,Qt,C64 ve Frodo yüklü,kesinlikle çakışmaz...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yani psp oyunlarıda oynanar mı? harbi varmı böle bi emulator?:good:o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O:duvar2:
ve bide benim anlatmak istedigim şeydi:qt yi kurdum,sonra emulatoru kurdum ,sensorleri kökten kapatıp emulatoru açtım,load rom dedim oyunu gösterdim,open deyince uygulama kapandı,programadan attı.ne yapmalıyım.
a-b l-r tuşları nerede?
pof valla bıktım bu 5800a emulator olmamasınddan.valla en sonunda benim ateri kollarımdan birini söküp kulaklık grişinden bi takçam o olacak.xd:D

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
yani psp oyunlarıda oynanar mı? harbi varmı böle bi emulator?:good:o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O:duvar2:
ve bide benim anlatmak istedigim şeydi:qt yi kurdum,sonra emulatoru kurdum ,sensorleri kökten kapatıp emulatoru açtım,load rom dedim oyunu gösterdim,open deyince uygulama kapandı,programadan attı.ne yapmalıyım.
a-b l-r tuşları nerede?
pof valla bıktım bu 5800a emulator olmamasınddan.valla en sonunda benim ateri kollarımdan birini söküp kulaklık grişinden bi takçam o olacak.xd:D

Contorls'e gelip tuşları ayarlamayı dene,yes ,no,ses kısma tuşlarına falan tuş atayabiliyorsun...

Ve psp oyunları imkansız,bu iş donanımsal dedim,psp ile 5800'ın donanımı çok farklı,eğer 5800'ın işlemci ve ram'i yüksek olsaydı inan bu olurdu...Ama gel görki 5800 bi kere 3D özürlü...En başkta bundan kaybediyor...

Örneğin,bir playstation 1'in donanımı 32 mb ram ve 590 mhz işlemcisi vardır...Ve bu 5800/N97'de psx emulatörü olabilir,hatta oluyor bile :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ana yani ps1 oynanabilecegini mi söylüyorsunuz!!:bud::bud::bud::bud::bud::bud::bud:.birde siz bu gameboy emulatorune oyunları zipleyip atın oynayın demiştiniz ben oyunu zipledim programı açtım ama zip dosyalarını açmıyor.normal olarak denedim normal olarak açtı.bu arada telefonda xplore ile zipledim.

valla oynanao.:ehe:ehe:ehe

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
ana yani ps1 oynanabilecegini mi söylüyorsunuz!!:bud::bud::bud::bud::bud::bud::bud:.birde siz bu gameboy emulatorune oyunları zipleyip atın oynayın demiştiniz ben oyunu zipledim programı açtım ama zip dosyalarını açmıyor.normal olarak denedim normal olarak açtı.bu arada telefonda xplore ile zipledim.

valla oynanao.:ehe:ehe:ehe

Şuan oynayamazsın,psx4all yani psx emulatörünün kaynak kodları elimde var,fakat pek performanslı değil.O yüzden yapabilirsem koyacam...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
zipleme konusunda yardım...:ohannes::emoamca::emoamca:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
PC'inde sağ tık,Winrar ekle,oradan .zip'i seç...............Yada telefonunda X-plore ile zip'le :oke:
hocam zaten zipledim ama emulator zipli oyun açmıyor

PC'inde sağ tık,Winrar ekle,oradan .zip'i seç...............Yada telefonunda X-plore ile zip'le :oke:
hocam zaten zipledim ama emulator zipli oyun açmıyor:vur:vur:vur

hocam valla bu ve vbag emulator oldugu sürece psp emulatoru çıkmasada önemli deil.ps2 deki mortal kombat deadly allıan oyununun aynısını yapmışlar birebir.çok süper bişibu emulator 16 mblik oyunları açmıyor,ama vbag açıyor.tabi bu emulatorda emuloları tam ekran oynamayı saglıyor 16 mblik oyunları açsa vbag tarihe karışçak ama açmıyor:oha::oha::alsana::alsana::bakim::bakim::bakim::bakim: :sahan:

Sinyor X

Sinyor X

Üye
eyvallah

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
hocam zaten zipledim ama emulator zipli oyun açmıyor

hocam zaten zipledim ama emulator zipli oyun açmıyor:vur:vur:vur

hocam valla bu ve vbag emulator oldugu sürece psp emulatoru çıkmasada önemli deil.ps2 deki mortal kombat deadly allıan oyununun aynısını yapmışlar birebir.çok süper bişibu emulator 16 mblik oyunları açmıyor,ama vbag açıyor.tabi bu emulatorda emuloları tam ekran oynamayı saglıyor 16 mblik oyunları açsa vbag tarihe karışçak ama açmıyor:oha::oha::alsana::alsana::bakim::bakim::bakim::bakim: :sahan:

Sega Mega rive oyunları daha kalite,inan bana :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Sega Mega rive oyunları daha kalite,inan bana :oke:
baktım da biraz buna picodrivede denio galba ama ben bu picodriveye gıcık oldum 5800 da dogru düzgün oynayamadım.bu arada gbaya mortal kombat deadly alliance die bi oyun var.ps2dekinin aynısı ama bitek bu emulator açmıo.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
baktım da biraz buna picodrivede denio galba ama ben bu picodriveye gıcık oldum 5800 da dogru düzgün oynayamadım.bu arada gbaya mortal kombat deadly alliance die bi oyun var.ps2dekinin aynısı ama bitek bu emulator açmıo.

GBA çalışmaz gpsp'de bende denedim,fakat sega'daki çalışıyor ve daha kaliteli;

mangdaşire

mangdaşire

Üye
sega gba oyunu açar mı?

GBA çalışmaz gpsp'de bende denedim,fakat sega'daki çalışıyor ve daha kaliteli;

sega gba açar mı?

ya emulator çok kıyak valla ama keşke şu 16 mblik oyunları çalıştırsa deadly allıanceyi çalıştırmadı ama İNŞALLAH şu mortal kombat advanceyi çalıştırır 8mblik oyun altı üstü

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
sega gba oyunu açar mı?

sega gba açar mı?

ya emulator çok kıyak valla ama keşke şu 16 mblik oyunları çalıştırsa deadly allıanceyi çalıştırmadı ama İNŞALLAH şu mortal kombat advanceyi çalıştırır 8mblik oyun altı üstü

Mortal Kombat'ı buradan indirebilirsin ve sega gba açmaz
SEga aleti budur,bende eskiden vardı o yüzden iyi bilirim:

Mortal Kombat'ı buradan indirebilirin;

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Mortal Kombat'ı buradan indirebilirsin ve sega gba açmaz
SEga aleti budur,bende eskiden vardı o yüzden iyi bilirim:

Mortal Kombat'ı buradan indirebilirin;

hocam sana zahmet birde şu sega mega drive 5800 emulatorunu buraya koysan...:P::aman2:

Üst Alt