GPS sinyali alamıyorum !

• 9 Mayıs 2011
  • 29305 Okunma
  • 19 Cevap

1. Hazır 10 Tl olmuşken sygic mi ne o navigasyonu indirdim ancak gps sinyali yok diyor arkadaşlar *#4097 deki her yapılması gerekeni yaptım ancak olmadı yardım ederseniz sevinirim

Yazan: BarcinSurmeli
  2. Gps Status var onu indir konumun tüm ışıklarınında acık olduguna emin ol dedigim programı ac bekle bi süre o bulcak o buluncada zaten otomatik sygic mobile maps bulur bende tedirgin oldum ama 5-10 dk içinde buluyor kapalı alanda olmadıgına emin ol

3. şu an işteyim akşam deneyip sonucu yazarım teşekkürler

4. Bende de gps sinyali yok diyor. GPS Status ü indirdim. Start gps e tıkladım. Fakat hiçbirşey bulamadı :S

5. Biraz beklemeniz lazım ekranı kilitle at cebe :D

6. Camın önüne koydum 22 dakika oldu tık yok :D

7. içerde bulmaz dışarı cıkman lazım

8. Balkonda işte 3. kat :D

9. bnmde aynı barçın. Bnde sygic indirdim tık yok :D

10. kaçtı 10 lira ya :D

11. her şeyi denedim :/

12. ya arkadaşlar forumda ne kadar yöntem varsa hepsini denedim ndrive ve route66 hiç birinde bi gps e baglanamadım yöntemlerin hepsini dogru yaptıgımada eminim neden ve 1 saat beklediğim bile oldu yok yok yok bi türlü bi gpse bağlanamıyorum..arkadaşımda da wave var ona ndrive yükledim bi arkadaşın gps ile ilgili yönteminide yaptım 2 dakkada buluyor ama bende olmuyor sorun telde mi acaba çözemedim ya...

13. Eğer forumdaki tüm yöntemleri denemiş ve açık havada hala uyduya bağlanmıyorsa telefonun GPS'inde sorun olabilir.

14. Arabada giderken birden içimden denemek geldi ve navigasyonu açtım pat diye çalıştı 5 saniyede buldu uyduları şok oldum umarım böyle devam eder

15. Demek içinden gelmesi gerekiyomus konum alması için :D

16. arkadaşlartelefona suç atmayın arada sırada gps çekmiyoken restart atın 2 saniye bir daha bakın canavar gibi bulur

17. hayir sorun restartla sunla bunla alakali deil. navigasyon araba icin gerekli bir program ve genellikle ewin 3. balkonundan felan bazen uyduyu bulmakta sorun yasiyabilir. ayrica hava bulutlu yada hepten kapali ise gps sinyali bulunamaz.

18. hava bulutlu iken buluyor benimki sorun yok geçikmede olmuyor hiç ,önbelleği boşaltırsam 40 50 saniye bekletiyor o kadar

bu arada kullandıgı haritadan memnun olmayanlar bir pro buldum kendi haritanızı kendiniz şekillendirebilirsiniz
    pro bu
    http://www.geopainting.com/download/mapedit1-0-66-7.zip

----------Eklendi @ 21:51:56 ---------- Yazıldı @ 21:01:45 ----------

forumda birkaç casus var , konu çalan sagolsunlar onlar sayesinde birşey paylaşasım gelmiyor

19. Biraz açabilirmisiniz?

Yüklüyor...
21/09/2018 - 07:37