GPS sinyali alamıyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
GPS sinyali alamıyorum !
Hazır 10 Tl olmuşken sygic mi ne o navigasyonu indirdim ancak gps sinyali yok diyor arkadaşlar *#4097 deki her yapılması gerekeni yaptım ancak olmadı yardım ederseniz sevinirim

Noks

Noks

Üye
Gps Status var onu indir konumun tüm ışıklarınında acık olduguna emin ol dedigim programı ac bekle bi süre o bulcak o buluncada zaten otomatik sygic mobile maps bulur bende tedirgin oldum ama 5-10 dk içinde buluyor kapalı alanda olmadıgına emin ol

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
şu an işteyim akşam deneyip sonucu yazarım teşekkürler

programmer2

programmer2

Üye
Bende de gps sinyali yok diyor. GPS Status ü indirdim. Start gps e tıkladım. Fakat hiçbirşey bulamadı :S

Noks

Noks

Üye
Biraz beklemeniz lazım ekranı kilitle at cebe :D

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Camın önüne koydum 22 dakika oldu tık yok :D

Noks

Noks

Üye
içerde bulmaz dışarı cıkman lazım

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Balkonda işte 3. kat :D

erem.qns

erem.qns

Üye
bnmde aynı barçın. Bnde sygic indirdim tık yok :D

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
kaçtı 10 lira ya :D

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
her şeyi denedim :/

carter517

Üye
ya arkadaşlar forumda ne kadar yöntem varsa hepsini denedim ndrive ve route66 hiç birinde bi gps e baglanamadım yöntemlerin hepsini dogru yaptıgımada eminim neden ve 1 saat beklediğim bile oldu yok yok yok bi türlü bi gpse bağlanamıyorum..arkadaşımda da wave var ona ndrive yükledim bi arkadaşın gps ile ilgili yönteminide yaptım 2 dakkada buluyor ama bende olmuyor sorun telde mi acaba çözemedim ya...

umitafy

umitafy

Üye
ya arkadaşlar forumda ne kadar yöntem varsa hepsini denedim ndrive ve route66 hiç birinde bi gps e baglanamadım yöntemlerin hepsini dogru yaptıgımada eminim neden ve 1 saat beklediğim bile oldu yok yok yok bi türlü bi gpse bağlanamıyorum..arkadaşımda da wave var ona ndrive yükledim bi arkadaşın gps ile ilgili yönteminide yaptım 2 dakkada buluyor ama bende olmuyor sorun telde mi acaba çözemedim ya...
her şeyi denedim :/
Eğer forumdaki tüm yöntemleri denemiş ve açık havada hala uyduya bağlanmıyorsa telefonun GPS'inde sorun olabilir.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Arabada giderken birden içimden denemek geldi ve navigasyonu açtım pat diye çalıştı 5 saniyede buldu uyduları şok oldum umarım böyle devam eder

erem.qns

erem.qns

Üye
Demek içinden gelmesi gerekiyomus konum alması için :D

The Maverick

The Maverick

Üye
arkadaşlartelefona suç atmayın arada sırada gps çekmiyoken restart atın 2 saniye bir daha bakın canavar gibi bulur

silver021

silver021

Üye
hayir sorun restartla sunla bunla alakali deil. navigasyon araba icin gerekli bir program ve genellikle ewin 3. balkonundan felan bazen uyduyu bulmakta sorun yasiyabilir. ayrica hava bulutlu yada hepten kapali ise gps sinyali bulunamaz.

The Maverick

The Maverick

Üye
hayir sorun restartla sunla bunla alakali deil. navigasyon araba icin gerekli bir program ve genellikle ewin 3. balkonundan felan bazen uyduyu bulmakta sorun yasiyabilir. ayrica hava bulutlu yada hepten kapali ise gps sinyali bulunamaz.

hava bulutlu iken buluyor benimki sorun yok geçikmede olmuyor hiç ,önbelleği boşaltırsam 40 50 saniye bekletiyor o kadar

bu arada kullandıgı haritadan memnun olmayanlar bir pro buldum kendi haritanızı kendiniz şekillendirebilirsiniz
pro bu

----------Eklendi @ 21:51:56 ---------- Yazıldı @ 21:01:45 ----------

Şu linkte yazılanları denedinizmi? Konuyu açan arkadaş verdiği bilgileri silmiş ancak 2. mesajda ilk mesajdan alıntı yapıldığı için bilgiler duruyor.

http://www.maxicep.com/bada-os/gpsi-kotu-calisanlara-super-yeni-cozum-487021.html

forumda birkaç casus var , konu çalan sagolsunlar onlar sayesinde birşey paylaşasım gelmiyor

Üst Alt