GPRS (General Packet Radio Service) Ne Nedir Ne Demek Ne İşe Yarar


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
GPRS (General Packet Radio Service) Ne Nedir Ne Demek Ne İşe Yarar

Cep telefonundan Internet'e hızlı ve ucuz bağlanma teknolojisi.

Genel Paket Radyo servisi olarak adlandırılabilir. Cep telefonundan internete çok hızlı ve çok ucuza bağlantı teknolojisidir.

GPRS’le, hiç bir ücret ödemeden sürekli Internet'te bağlı kalarak, yalnızca veri alışverişi için ücret ödersiniz. GPRS’le Internet'teki tüm sitelere girebilir, alışverişten bankacılık işlemlerine, e-posta’dan chat’e kadar hemen herşeyi yapabilirsiniz.

WAP hizmeti sağlayan tüm sitelere, şirketinizdeki bilgisayar ağına bile bağlanabilirsiniz. Üstelik, saniyede 25 Kb (25 Kbps) hızla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: 'TUĞ'

'TUĞ'

Üye
teşekkürler :oke:
 

Burak

Üye
teşekkürler :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt