gözüme çarptı DA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
    Konu Sahibi
ya dikkat ettimde forumda tema değişiyor bu güzel bişey.bakıorum kaynaşmalar iyi .yorumlar güzel.ama yeni program hiç eklenmyor.programlar türkçeleştirilmiyor.ilgi azaldı artık bilsem ben türkçeleştiricem ama bilmiyorum saygılar.:oke::):megafon::huhu::bilmem::mahcup:
 


Ozan

Ozan

Admin
Bunun etkisi mevsimin Yaz ayı olmasından bile kaynaklı emin olabilirsiniz çok çeşitli nedenleri mevcut.

En başta yazılımcılar bu dönemlerde fazla uygulama çıkarmıyor dahi.
Çıkarsalar, kıranlar piyasada yok tatilde örneğin.

+
Sitemizde şu an itibari ile;
Toplam Eklenti Sayısı: 11,377

Toplam İndirme: 5,390,256

Yani artık herkes çekeceğini çekti indirdi, uygulama üreticileri üretti sadece version güncelliyor ve en önemlisi de, Hemen hemen piyasadaki tüm uygulamaların %97 si sitemizde mevcut.

Olmayanlarda ara ara ekleniyor, daha çok version güncelleme işi ile urasılıyor herkesce.

Türkçeleştirme konusuna katılıyorum, MaxiPDA oluşumumuz var bu işin ciddiyetle grup çalışması halinde ileriki zamanlarda üstüne düşeceklerdir.
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
kendi adıma konuşuyorum son 1 aydır hemen hemen hergün en az 1 en çok 5 yeni program eklemekteyim. devamlı netteyyim gördüğüm tüm yenilikleri ekleyeceğimden en azıdan araştırabildiğim kadar :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt