Göz Atma Sorunu !!! (resim eklendi)

• 22 Temmuz 2014
  • 1617 Okunma
  • 21 Cevap

1. arkadaşlar bende gelen bildirimler glance ekranında görünmüyor ne yaptım ettim faydası olmadı, göz atma ekranı özet durumunda her durumuda denedim ama olmadı var mı çözumunu bilen, bu arada glance background da çalışmıyor

Yazan: Heimdalll
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Kisayol olarak 5 uygulama ekleniyor bildirimler icin.Istediginiz uygulamalar ekli mi acaba.Eger ekli ise glace'yi guncel mi ona bakin.Magazadan lumia system pusher uygulamasini indirin.sistem uygulamalari kismindan gozat'i guncelleyin.yada 8.1 on izleme yuklu ise ayarlardan magazaya girip guncellemeleri kontrol et kismindan otomatik uygulama guncellemeleri denetlemesini bekleyin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. dediğiniz herşeyi yaptım zaten ams yinede görünmüyor geçen gün sıfırladım telefonu ondan sonra böyle oldu

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ayarlar>göz atma>göz atma ekranı bilgisi yazan yere yokla ve ''kilit ekranı bildirimleri'' ni seç

5. göz atma ekranı yazan yerde daima, aralık, özet ve kapalı seçenekleri var sadece ve ben özeti seçtim aşağıdada gece modu var ???
    ---
    zamanı ileri aldım hani sistemden kaldırıyım diye göz atmayı kaldırdım tekrar yükledim sorun hala devam ediyor yok mu daha önce yaşayan ???

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Sadece gece modu mu var? Göz atma ekranını güncellemen lazım

7. göt atma kısmının ss (ekran) görüntüsünü yüklermisin acaba

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  8. Mobil cihaz ile gönderdi
  9. aşagıda başka bir ayar falan yok deme hepsi bu kadar burada eksik var ya göz atma ekran bilgisi diye bir ayar olması lazım o kısmını kilit ekran bildirimleri yaptığınızda gözüküyor normalde gözüküyor sadece bu kadar ama sende yok

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  10. [Göz Atma]alt kısımda > [Göz Atma ekranı bilgisi:Kilit ekranı bildirimleri] diye bir bölüm olması lazım o sende yok,format at yapçak bişey yok

11. bidaha format atamam ya mağazada bakıncada güncel gorunuyor sistemden kaldırıp tekrarda kurdum neden böyle bir türlü anlamadım

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Lumia 620'de de böyleydi sanırım, daha önce yazılmıştı. Benzer cihazı kullananlara da sordun mu ?

13. hayır ama bende göz atma telefonu sıfırlamadan öncede böyleydi diye hatırlıyorum, mağazadan sürekli indirip kuruyorum ama hep aynı şekilde hiçbirşey değişmiyor
    ---
    şimdi baktım mağaza yorumlarının en üstünde biri daha benim gibi formatlamış ve yeniden yüklemiş benimle aynı sorunu yaşamış, acaba gelecek olan final sürümüyle düzelir mi?

14. iPhone ile gönderdi
  15. denetliyorum mağazadan ama güncelleme görünmüyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Yukardan link verdim. denedinmi?

17. evet ordada güncel gorunuyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. glance background uygulamasını kullanıyor musun ?

Surface tablet ile gönderildi
  19. evet ama oda çalışmıyor sadece glance olarak saat çalışıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
24/10/2018 - 03:51