Google'a Rakip Geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım devi Microsoft firması, güncelleyip ismini değiştirdiği kişiselleştirilebilen arama motoru ''Windows Live Search''ü, bu zaman zarfı içersinde resmen başlatmayı planlıyor.

Microsoft firmasının halen internet üzerindeki arama motoru ''MSN Search'' yerine geçecek olan ''Windows Live Search'', aylardır sürdürülen beta test yayınının ardından faaliyete geçecek ve 23 dili kapsayacak.

Ocak ayında yüzde 11 olan Microsoft'un arama motoru alanındaki pazar payı, Temmuz ayında Google ve Yahoo'nun arkasında yüzde 9,6 ile 3. sıraya inmişti. Microsoft firması, bugün ayrıca ABD ve İngiltere'de ''Live Local Search'' adlı yerel arama motorunu da resmen hizmete sokmayı planlıyor. Yine bir süredir test yayınında olan bu adresten kapsamlı harita hizmeti verilecek.
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
google a rakip mi??:D:D
 

Calaissien

Üye
millet site yazdığımız çubuğa yazana kadar yazar :D
 
aagkn

aagkn

Üye
en azından rakip olabilecek potansiyeli olan tek oluşum öyle düşünmek lazıkm bence.
 
hasbaly

hasbaly

Üye
Hiçbir işe yaramaz. İsterlerse daha güzelini çıkartsınlar. Google Dünya'nın en büyük şirketi. Vede arama motoru. Ne kadar çok kullanılsada Google'yi kimse geçemez arkadaş. Sen ona site altyapısı hazırlayana kadar 15 yıl geçmesi lazım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt