google play Store'da bağlantı yok sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
    Konu Sahibi
google play Store'da bağlantı yok sorunu
GOOGLE playe dün girebiliyordum fakat bugün bağlantı yok hatası alıyorum. Play oyunlar gazete kitap uygulamaları çalışıyor fakat Storeda sorun var. ÖNBELLEK temizleme uygulama sıfırlama yaptım fabrika ayarlarınada döndüm olmadı telefon rootluydu pc' ye bağladım güncelleyip. Rootsuz oldu (root Check ile) ne yapmalıyım
yardım edecekleri bekliyorum . Forumdaki çözümler işe yaramıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
rootsuz olarak bir yöntem geliyor aklıma play storenin son sürümünü elle kurmak, denedin mi ?

Preloader

Preloader

Üye
Eğer mobil veri ile girebiliyor, fakat wifi bağlantısı ile giremiyorsan cihazını rootlayıp system/etc/wifi/ wpa.supplicant.conf doayasını sil büyük ihtimalle düzelir. :)

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Veya freedom yukluyse yada yukleyip sildiysen tekrar yukle telefon secenek tusuna bas STOP yazan a tikla freeedomu tekrar sil

neset6606

Üye
Kardeş google play store bağlantı yok tekrar deneyin hatası alıyorum format sonrası oldu neden acaba host dosyasını da sildim verilerinide sildim saat tarih de ayarlı ama girmiyor neden acaba

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Daha
Kardeş google play store bağlantı yok tekrar deneyin hatası alıyorum format sonrası oldu neden acaba host dosyasını da sildim verilerinide sildim saat tarih de ayarlı ama girmiyor neden acaba
Daha once fredom yuklediysen tekrar yukle stop de uygulamayi kalfir ustteki mesajim yine gecerli
Yada

1. yol: Ayarlar>Uygulamalar>İndirilenler>Google Play Store>Ön Belleği Temizle>Verileri Temizle>
Ayarlar>Uygulamalar>İndirilenler>Google Play Store>Güncellemeleri Kaldır

Cihazı yeniden başlatın
Ek olarak beklerim

Üst Alt