Google Play Store v5.3.6 Patched + Installer Proper

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama konusunda haklisin :) Ayrica dedigin gibi belli başlı uygulamaların parasını vermeyi düşünüyorum. Root explorer, supersu, titanium bunlardan başlıcaları. KK mi kapatmasaydim bunları hemen alırdım. Bi tane kk kalsaydi iyiydi.

Bahaneye bak yanacaksın haberin yok :D

qradyant

qradyant

Üye
Bahaneye bak yanacaksın haberin yok :D
H arbiden kapattım yoksa 3 kuruş fakir etmez değil mi. Eft varsa eft ile odeyelim[emoji12] Ama indirdiklerimin hepsine para veremem, lakin kullandiklarimi odeyecegim inşallah : ) yoksa işimiz zor. Ben developer olsam hakkımı haram ederim : )

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Mod installer google play kurulum yapıp işlemler bittikten sonra menüdeki cracker installer'i uygulama yöneticisinden kaldırsak olurmu acaba

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

bozkurt-_-05

Üye
modu geri kaldırmak istedik diyelim googleplayden orji googleplay dediğimizde direk eski haline dönüyor mu googleplay yoksa modsuza dönmek için esktra bi şeyler yapmamız gerekiyor mu onu sormuştum.

Ayrca kesin sonuç alanlar var mı modu uygulayıp. Bi kaç sitede denk gelmiştim olad veya googleplay sorunu çkıyo eskiye dönemiyorum vs falan diye ? @Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
modu geri kaldırmak istedik diyelim googleplayden orji googleplay dediğimizde direk eski haline dönüyor mu googleplay yoksa modsuza dönmek için esktra bi şeyler yapmamız gerekiyor mu onu sormuştum.

Ayrca kesin sonuç alanlar var mı modu uygulayıp. Bi kaç sitede denk gelmiştim olad veya googleplay sorunu çkıyo eskiye dönemiyorum vs falan diye ? @Bahadir_fb

Öyle bir sorun yok.
Yaptıgın şeyi kaldırma ihtiyacı duymanı gerektirecek bir durum olmayacağından çözümünü aramana gerek yok.

bozkurt-_-05

Üye
O zaman yüklüyorum :) teşekkürler.
yalnız kardeşim bu lucky araçlar tkladığımda senin ksım gelmiyor. lucky son sürüm tr yüklü ne yapmam gerkiyor ?
ve tabii şey de var bu install and rebott kısmından önce uygulamayı açınca jar. dosyası ilşe alakalı uyarıv erdi sıkntı mı var demek. ok diyip instal and reboot yaptım ama ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

bozkurt-_-05

Üye
şimdi şöyle kardeşim. konuda nasıl verdiysen aynı basamakları yaptım. 1 ve 2 tamam. 3ü yapmaya çalıştğımda yani installareı yükleyip açtığımdan uyarı verdi core.jar not patchted falan diyor. yine de ok dedim. install and reboot dedim. sonra sen lukyle bi şeyler yapın demişsin ama açtım son sürümünü senin bahsettiğin o araçlar ksmında 2. olan falan dedğiğin yer yok. ona benzer geçişler diye bi şey var orda bi şey buldum aktif ettim. sonra root explorerdan system altına girdim ama o bahsettiğin prive-app klasörü de yok. nsıl işti anlamadım.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
şimdi şöyle kardeşim. konuda nasıl verdiysen aynı basamakları yaptım. 1 ve 2 tamam. 3ü yapmaya çalıştğımda yani installareı yükleyip açtığımdan uyarı verdi core.jar not patchted falan diyor. yine de ok dedim. install and reboot dedim. sonra sen lukyle bi şeyler yapın demişsin ama açtım son sürümünü senin bahsettiğin o araçlar ksmında 2. olan falan dedğiğin yer yok. ona benzer geçişler diye bi şey var orda bi şey buldum aktif ettim. sonra root explorerdan system altına girdim ama o bahsettiğin prive-app klasörü de yok. nsıl işti anlamadım.

Anlattığından bırsey anlamadım. Sadece ınstaller yükle ve ınstall and reebot tıkla.

bozkurt-_-05

Üye
Luky pacther ile ilgili olan kısma gerek yok mu ? Yoksa installer uygulaması brnde açıldığında core.jar ile ilgili uyarı veriyo sizde de oluyor öu yoksa bende mi bi sıkıntı var ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Luky pacther ile ilgili olan kısma gerek yok mu ? Yoksa installer uygulaması brnde açıldığında core.jar ile ilgili uyarı veriyo sizde de oluyor öu yoksa bende mi bi sıkıntı var ?

Yapmıssın zaten sıkıntı yok.

NEXUS

NEXUS

Üye
ben bi yükleyemedim bunu , her yüklemeye çalıştığımda uygulama yüklenemedi hatası veriyor :(
:tşk:

Üst Alt