Google Play Store v5.1.11 Original + 5.1.11 Google play patched + mod installer

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
GlasTes

GlasTes

Üye
Uygulama modlu oldugu icin yuklenmez o yuzden sistemdekini silip burdakini sisteme gommen gerekir.

Installer mi kullandin?
Evet installer kullandım titaniumdan baktım sistem uygulaması gözüküyor

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeleri kaldır seçeneği yok direk devredışı bırak seçeneği var
O zaman sistem apps içinden marketi kaldır sonra burdan indirdigini ayni yere atıp cihazı yeniden başlat.

Sildigin apk nin ismi ile buradakinin ismi ayni olsun yani buradakinin ismi farklı ise ismi duzelt ;)

GlasTes

GlasTes

Üye
O zaman sistem apps içinden marketi kaldır sonra burdan indirdigini ayni yere atıp cihazı yeniden başlat.

Sildigin apk nin ismi ile buradakinin ismi ayni olsun yani buradakinin ismi farklı ise ismi duzelt ;)
Tamam yapayım

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
GlasTes

GlasTes

Üye

Herhangi birşeyi yüklerken güncelelrken bu hata geliyor orjinali birdaha yükleyecem ama olmaz sanırım format atmakta istemiyorum :/

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Herhangi birşeyi yüklerken güncelelrken bu hata geliyor orjinali birdaha yükleyecem ama olmaz sanırım format atmakta istemiyorum :/
Anlatamiyorum sanirim istersen format at yada yazdiklarimi okuyup uygula sen bilirsin.

yunga_crazy

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Arkadaşım ben bu bölümü yapmadım sadece modlu olanı indirdim ama daha kurmadım burayıda yapmam gerekirmi

Patched google play kurulum:

1) pathced google play apk indirin ve apk yı yeniden adlandırın

(GingerBread kullanıcılar > 'Vending.apk' yeniden adlandırın.
ICS / Jelly Bean kullanıcılar > 'PhoneSky.apk' yeniden adlandırın)

2) Root Explorer'ı açın ve system/app /' klasörüne kopyalayın.

3) cihazı yeniden başlatın

4) test etmek için lisans kontrolü olan bir uygulama yükleyin ( mesela PowerAmp)

Üst Alt