Haber Google Play Music iOS Uygulaması Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Google Play Music iOS Uygulaması Güncellendi
Google’ın başarılı müzik uygulaması Google Play Music, iOS cihazlar için güncellendi.

Google‘ın servisleri arasında giderek popüler hale gelen Google Play Music, iOS platformundaki uygulaması güncellendi.

Google Play Music uygulamasının yayınlanan güncellemede göze çarpan detayların başında tasarımda yapılan değişikliğin olduğunu söyleyebiliriz. Android 5.0 Lollipop ile Materyal tasarımı tüm uygulamalarına getirmeyi amaçlayan Google, bu konudaki güncellemelerini iOS platformunda da sürdürüyor.

Google Play Music uygulamasının yenilikleri tasarım ile sınırlı kalmadığı görülüyor. Ses iyileştirmeleri ve kalitesi arttırılan uygulamada, dinlenmekte olan parçanın detaylarının sunulması da gelen değişiklikler arasında yerini alıyor. iPad ve iPhone cihazlarda kullanılabilen uygulama albüm bilgisi konusunda da kullanıcısını bilgilendirmektedir.

iPhone ve iPad cihazlara Google Play Music indirmek için .

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben uygulamayı bulamadım

0MG90

0MG90

Üye
Türkiye marketinde yok uygulama

Invoke

Invoke

Üye
Dandik app bence. :D Daha doğrusu çok abartılacak bir şey değil standart, gereksiz. Daha iyileri var.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben aratıyorum mağzada çıkmıyor :bilmm

0MG90

0MG90

Üye
Nasıl yok tabletimden kontrol etmiştim daha önce tekrar bakarım :hmmm
Chrome'dan iTunes uygulamasına yönlendirdim bu öğe mağazanızda kullanılmıyor yazıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Chrome'dan iTunes uygulamasına yönlendirdim bu öğe mağazanızda kullanılmıyor yazıyor
Tablet şarj olsun bakarım kardeşim merak ettim bende :)
Buyur arkadaşım mağaza değiştir dediğinde çıkıyor ama zaten bu uygulamaya gelene kadar birçok alternatif mevcut.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Tablet şarj olsun bakarım kardeşim merak ettim bende :)
Buyur arkadaşım mağaza değiştir dediğinde çıkıyor ama zaten bu uygulamaya gelene kadar birçok alternatif mevcut.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Abi senin mağaza USA ondan görünüyor sende galiba.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
al işte, android ile ios arasında olan en büyük farkların biri daha. bir ios ta uygulama var, öbür ios ta yok. [emoji23]

Baranbaris

Baranbaris

Üye
al işte, android ile ios arasında olan en büyük farkların biri daha. bir ios ta uygulama var, öbür ios ta yok. [emoji23]
Buraya macera aramaya mı geliyorsun arkadaşım sizin mağazanızda da ülke farkı yüzünden bazı uygulamalar indirilemiyor mağazadan burada iOS Android tartışması yapıp kafamızı bozma. Sana zorla iOS kullan diyen yok beğenen kullanır beğenmeyen laf atar. ;)

Üst Alt