Haber Google Pixel 4'ün yüz tanıma ve hareket sensörleri duyuruldu (Video)


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google'ın beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 4 hakkında resmi bilgiler paylaşıldı. Google, Pixel 4'te yer alacak iki yeni özelliği video ile duyurdu.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yukarıda yer alan videoda Google telefonu tutmadan bazı işlemleri sensörler sayesinde yapabileceğimizi aktarıyor. İlk olarak bir çok modelde yer alan yüz tanıma özelliğini görüyoruz. Yüz tanıma sayesinde telefona bakarak kilidi hızlı bir şekilde açabiliyoruz. Diğer özellik ise el hareketleri ile telefona dokunmadan sayfaları atlamak gibi bazı işlemleri yapabiliyoruz.

 
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt