Google Pixel 2 XL resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google Pixel 2 XL resmi olarak duyuruldu
Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 2 XL resmi olarak duyuruldu. Karşınızda Google Pixel 2 XL;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Google Pixel 2 XL 6.0 inç büyüklüğünde 1440 x 2880 çözünürlüğe ve 537 ppi değerine sahip OLED ekran ile karşımıza çıkıyor. 157.5 x 76.2 x 7.6 mm ölçülerine sahip olan telefonun ağırlığı ise 176g.

Google Pixel 2 akıllı telefon gücünü Quallcomm'un Snapdragon 835 işlemcisinden alıyor. Pixel 2 XL 64GB / 128GB dahili hafıza seçenekleri ile geliyor. 4GB RAM'e sahip olan telefonun batarya kapasitesi ise 3.520 mAh.

Telefonun arka tarafında ise 12.2MP çözünürlüğünde OIS desteğine sahip kamera yer alıyor. Ön tarafında ise 8MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş.

Google Pixel 2 XL bugün itibari ile ön siparişe sunuldı. 64GB dahili hafızalı model 850$, 128GB dahili hafızalı model ise 950$ fiyat etiketi ile satışta olacak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Buğra

Buğra

Admin
Dxomark puanı 98 imiş pixel 2 xl modelinin vay be. Benim OnePlus 5 çok efsane fotolar çekiyor bayağı iyi hem sensör hem kamera kalitesi ama 87 puan dxomark.
Pixel 2 xl videosu izledim bir kaç efsane kamera cidden hakkını vermek lazım

vegatablo

vegatablo

Üye
Dxomark bana yanlı gibi geliyor HTC 10 ile s7 lerin puanı aynı olmasına rağmen S7 daha iyi fotoğraf çekiyor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt