Karşılaştırma Google Pixel 4 XL vs iPhone 11 Hız ve Batarya Test Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PhoneBuff, Google Pixel 4 XL ve iPhone 11'i hız ve batarya konusunda karşılaştırdı.

Test edilen 16 uygulamada Phone 11 son kullanılan uygulamalarda 4GB RAM ile 11 uygulama sakladı. Pixel 4 XL ise 6B RAM ile 9 uygulama çalıştırdı.

Batarya testinde Pixel 4 XL ekran süresi tarafında iPhone 11'e göre 1 saat daha az süreye sahip. Pixel 4 XL 7 saat 43 dakika ekran süresine, iPhone 11 ise 8 saat 43 dakika ekran süresine sahip.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elma Şaşirtti Hayret
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt