Google Messenger v1.0.0.41[Android Lollipop Mesajlaşma]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batosnokia

Üye
Buda bende kıyak olsn

NEXUS

NEXUS

Üye
Ne kadar eski o ilk resim bende hep boyleydi :)
Stock arayüz 4.4 ten önce kötüydü :D 4.4 te iyi değil aslında (stock arayüz) (performans çok iyi :D) ancak 5.0 gerçekten mükemmel oldu arayüz :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
the_jolly

the_jolly

Üye
Teşekkürler

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben uygun bir zamanda google ye mail atıyorum popup(baloncuk özelliği ekleme özelliği için isteyen atabilir büyük şirketlere baskı olmaz ise ugrasan olmaz . Hover ve face messenger süper ama google de geri kalmamali

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben uygun bir zamanda google ye mail atıyorum popup(baloncuk özelliği ekleme özelliği için isteyen atabilir büyük şirketlere baskı olmaz ise ugrasan olmaz . Hover ve face messenger süper ama google de geri kalmamali

Simdilik linkteki uyg. ile idare edebilirsiniz

Son surum linkte

Messenger_1.0.123 (1577662-04) [Android Lollipop Mesajlaşma] - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bahadır hocam amaç alternatif değil ama birşeyleri yerinden oynatip düzeltmek . Ben diğerlerini de kullandım ama sistemin kendi uygulamaları Prof ise alternatife gerek kalmaz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bahadır hocam amaç alternatif değil ama birşeyleri yerinden oynatip düzeltmek . Ben diğerlerini de kullandım ama sistemin kendi uygulamaları Prof ise alternatife gerek kalmaz

Alternatif derken işlev aynı gerci cevap yazılmıyor ama olsun bircok uygulamada kullanabiliyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt