Google Maps Mobile 3.3 (en son versiyon-symbian) indir

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Google Maps Mobile 3.3 (en son versiyon-symbian) indir
google mapsin en son sürümüdür.proğramı imzalamaya gerek yoktur.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hbkundakci, seyitseyit, özgürali ve 41 diğerleri

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler arkadaşım.yükledim yalnız internete bağlanmak gerektiğinden kullanacağımı pek sanmıyorum.enazından wi-fi seçeneği olsaydı iyi olurdu.

blue1910

blue1910

Üye
Arkadaşım zaten wi-fi seçeneği var. Bizzat ben N96 ımda çok rahat kullanıyorum. Kendi Wireless modemime bağlanıp haritayı yüklüyor. Sağol celibar

dincerim

Üye
Tesekkürler ama her zaman internet baglantisi istiyor

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşım zaten wi-fi seçeneği var. Bizzat ben N96 ımda çok rahat kullanıyorum. Kendi Wireless modemime bağlanıp haritayı yüklüyor. Sağol celibar
Bende internet bağlantısı haricinde başka bir seçenek çıkmıyor.

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
bu proğram internet tabanlı bir uygulmadır.wifi'li telefonum olmadığı için wifiyle bağlanoyormu bilmiyorum ama gps ile bağlanıyor.gps seçmek için seçenekler>>> seçenekler>>> gps kullanı seçmelisiniz.gezdiğiniz yerleri internet bağlantısı olmadan tekrar gezebiliyorsunuz.telefonu kasmıyor.ayrıca proğram harita proğramları arasında bence en iyisi(telefonuma göre).

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler sağolasın

bowto

Üye
sagol kardesım samsun İ8910 hd omnıada kullanıyorum sorunsz calısıyor bılgınıze

hcinaroglu

Üye
bu googl mpas navigasyon destei sağlıyomu ? yani sadece harita mı yoksa araç da güzergah kullanımında da sınırsız mı ??

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
bu googl mpas navigasyon destei sağlıyomu ? yani sadece harita mı yoksa araç da güzergah kullanımında da sınırsız mı ??
googgle maps gpsi desteklemektedir.gps seçmek için seçenekler>>> seçenekler>>> gps kullanı seçmelisiniz.google maps konumunuzu gösterir.iki nokta arasında yol güzergahı, kilometresini göstermektedir.otel, restaron, sağlık ocakları vb. gerekliyerlerin telefon numarası,web adresini vb. bilgileri göstermektedir.

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

metyuu

metyuu

Üye
Wlandan neden bağlanamıyoruz tek internet ve wap secenekleri geliyor

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

aerikman

Üye
teşekkürler, zaman ayırdığınız ve paylaşıma açtığınız için.
sevgiler.

reklamcihuso

Üye
tşk

mask83

mask83

Üye
surekli internet baglantısı ıstıyo bence bu programı kullanmak ıcın internet paketiniz olması gerekli yoksa ya konturunuz kalmaz veya faturanız kabarık gelir :)

nişancı_08

Üye
şimdi bende n79 var kardeş n79 da wifi ile girebiliomuyum yani knt gidio mu :hmmm

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bende n79 var kardeş n79 da wifi ile girebiliomuyum yani knt gidio mu :hmmm

Telefonunun wifi bağlantısı olmadığı için denemedim.ama wifi bağlantısının olması lazım.3.3 versiyonunda seçeneklerden bağlantı değiştiri tıklayın.wifi ile bağlanırsa kontor gitmez.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
N95 de denedim Dosya Bozuk uyarısı aldım. Neden acaba? Çalıştıranlar olmuş :(

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
telinde sorun var sanırım.s60v3 versiyonlarda çalışıyor.

Üst Alt