google ın hizmeti uzaydan dünyayı dikizleyin:)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tsubasa

tsubasa

Üye
    Konu Sahibi
http://earth.google.com
tıkılayın oradan "get google earth" e tıkılayın programı indirip dünyada istediğiniz yeri dikizleyin.türkiyede şimdilik en ayrıntılı gözüken şehir istanbul(şükrü saraçoğlunu çok belirgin koymuşlar :) ama diğerlerini göremedim:) )
 
burak9400

burak9400

Üye
bari ilk meşaj benden olşun :D biraz geç olcak ama :D sağolasın:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt