Google Facebook ve Diğer Platformlar Neden Ücretsiz Hiç Düşündünüz mü?

Sponsorlu Bağlantılar

isaakcu

Üye
    Konu Sahibi
Google Facebook ve Diğer Platformlar Neden Ücretsiz Hiç Düşündünüz mü?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sandığınız gibi reklamlardan dolayı değil...

Merhaba değerli izleyiciler. Sizin ilginizi çekecek ve dikkat kesileceğiniz bir video hazırladım. Twitter kullanıcısı @lagaribey'in hazırlamış olduğu bir floodu videoya aktardım. Günümüzün en büyük tehlikelerinden biri. Bizi bizden daha iyi tanıyan firmalar bu işi nasıl başarıyorlar. Google, facebook, instagram, twitter ve daha birçok platform aynı amaç için çalışıyorlar. Üstelik bizlere sundukları hizmetlerin hemen hemen hepsi de ücretsiz. Bu işte var bir bit yeniği dediğinizi duyar gibiyim.
Evet şüphelenmekte haklısınız. Büyük firmalar bizi kullanıcı verilerimizde vurmaktadır. Her gün elimizden bırakmadığımız o akıllı telefonlardan gün boyu bizimle ilgili bilgileri topluyorlar. Toplumda duyulmayan bir sürü firma bu şekilde verileri topluyor. Son zamanlarda Facebook cambridge analytica skandalı buz dağının sadece görünen kısmı. Videoyu izlediğinizde gerçekten çok şaşıracaksınız. Ücretsiz Google ,Ücretsiz Facebook,Ücretsiz İnstagram ve daha birçoğu. Başında ücretsiz görünen uygulamaların masum olduğunu asla düşünmeyin....Şimdiden keyifli seyirler diliyorum...

sefaseff

sefaseff

Üye
Kendi verilerinizi zaten kendi elinizle kendiniz giriyorsunuz. O yüzden bir şey beklemeyin :)

Üst Alt