Google earth den canlı şekilde konum izleme, telefonunuzun gps özelliği olmasa bile !!....

Konu Sahibi
Arkadaşlarr hepinizdee saloun iyi dilekilerin içinnn... Tamamen ücretsiz bu olay...

aalimm

Üye
''Etkinleştir ve mevcut en iyi konumu göster'' tiki yok

Not: arkadaşlar her an konumun güncellenmesi için gprs ayarlarının yapılı olması ve telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir...

saol ama bu yazı caydırcı

sicil93

Üye
teşekurler

--------------- Ekleme ---------------

ellerine saglık

DeaDZooM

Üye
benim tel lindy 3.2... sürümünü m.google girip en günceline bakıyorum sadece 2.3.2 var ? yani bu olmakmı zorunda

Bunu N70 te nasıl yapacağız yaa yardımcı olurmusunuz

--------------- Ekleme ---------------

teşekurler

mustiyek

Üye
Arkadaşlar en kolay yolu cepten nimbuzz u yükleyin.Hem msn,yahoo vs kullanın hem konumunuzu görün.Ücrete gelince tabiki ücretli ancak vodafone aylık cepnet alın ayda 8 tl ye.Sınırsız girin.Çok kolay ve ucuz.Ha ayrıca nimbuzz la msn deki skype deki kişileride bedava arayın.Sesli görüşün.Nimbuzz harika.Arkadaşa da emeği için teşekkürler.Bunu yapın inanın bana dua edeceksinizben şu an nokia n70 de sorunsuz kullanıyorum.

ugrkn

Üye
ayarlardan "Etkinleştir ve mevcut en iyi konumu göster" i biraz daha açarmısınız nerden yapılıyor anlamadım da yardım ederseniz sevinirim.

serhatas

Üye
arkadaşlar bu navigasyon cihazlarında en iyi marka garmin ve tom tom dur. gerisi yalan hele telefonlar adamı çıldırtıyor.