Google Düşüncelerimizi Okuyacak !!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnternetin tekeli olma yolunda olan Google, bu kez de düşüncelerimizi okumak için kolları sıvadı.


Geniş yelpazedeki servisleriyle internet kullanıcılarının vazgeçilmezi olmayı başaran Google, insanoğluna yeni bir gelecek vaat etmeye hazırlanıyor. Eğer Google'ın planları tutarsa, geleceğin arama motoru artık düşüncelerimizi okuyabilecek kapasiteye sahip olacak.

Google'ın el atmadığı alan hemen hemen kalmadı denilebilir. Her geçen gün yeni bir servisiyle haber servisimize taşınan Google, bu kez de düşünce okuyabilen arama motoru planıyla haberimize konu olmayı başardı.

Bunun yanında Google, internet kullanıcılarının belgelerine ve resimlerine siber uzay aracılığıyla her yerde ulaşılabilmesini de hedefliyor. Hatta Google'ın Avustralya'daki ekibinden önemli bir isim de Google'ın bu yönde bazı planları olduğunu doğrulamış durumda.

Google Mühendislik Direktörü Alan Noble, bilgisayarların da bundan böyle 6. hissinin olabileceğini ve insanların düşüncelerini algılayabileceğini düşünüyor. Noble'nin bu konudaki düşünceleri ise şöyle: "Gelecekteki bilgisayarlar kullanıcıların hareketine göre, örneğin internette ne aramak istediğini önceden bilecek ve bunu kullanıcılarla paylaşacak."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt