Google Chrome 1.0 s60v5 telefonlar için


Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
teşekkürler
 

DaNq3rB0y2

Üye
işiniz gücünüz üç kağıt bende gerçek sandım
 
mashina

mashina

Üye
teşekkürler

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
 

IsaCanSrn

Üye
operanın görsel değişilmisi
 
finike_ru

finike_ru

Üye
minik opera
 
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
arayüz berbat :D
 

gökhan_ayyildiz

Üye
tam bi rezalet
 

yildir94

Üye
opera miniyi alıp üzerine bişeyler ekleyip bişeyler çıkarmış chrome resmi koymuş adına da chrome mobil demiş performans olarak bi fark yok, görünüm değişmiş sadece
 

qokhan_45

Üye
teşekkürler
 
sekinardi

sekinardi

Üye
Opera Mını'yı değişmem :)
 
EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Linki yeniledim
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt