Google AdSense'ye Ulaşmak

 • 11 Mayıs 2011
 • 449 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Adsense
  Google
  Google Adsense
  Iletişim

  Google ile yazışmalarda dikkat etmeniz gerekenler noktaları biliyor musunuz? Google ile yazışmalarınızda sizi yardımcı olması bakımındanbazı tüyolar vereceğiz. Bunlar sayesinde başvuru ve itirazlarınızdan daha olumlu yanıtlar alabilirsiniz...

  Google ile yazışmalarda dikkat edilmesi gereken noktalar:


  1. E-postalarınızı her zaman iyi bir dilbilgisi ile yazın.

  2. E-postanızda kendinizden 3. şahıs olarak bahsedin ve lütfen, yalvarırım vb. davranışlar içine girmeyin.

  3. Ne olursa olsun anlayışlı ve nazik olun. Çünkü, onlar hergün binlerce e-postayla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Duygusallığa yer vermeyin.

  4. İnternette bilinen bir insansanız, kendinizin önemini, yaptığınız işin önemini ve size cevap vermelerinin kendiniz için gerçekten önemli olduğu havasını vermeye çalışın. Ama hiçbir zaman bunu apaçık olarak yapmayın. Yeni Makale - internetin özgün Makale Portalı sitesinde yazarlık yapıyorum, Google reklamlarını kendi sitemde yayınlamak istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim tarzında bir açıklama işinize yarayacaktır.

  5. E-postayı mümkün olduğu kadar kısa tutun. Ne kadar çok ayrıntı yazmanızı isteselerde, çok uzun postaları okumak konusunda herkesin aklında olan bir bıkkınlık vardır.

  6. Google AdSense'ye sürekli e-posta göndererek spamcı konumuna düşmemeye dikkat edin. Onlara ulaşmak için farklı yöntemler farklı adresler deneyebilirsiniz.

  7. AdSense hesabınız kapatılmışsa ve bununla ilgili size e-posta göndermişlerse bu gelen e-postayı yanıtlamayın. Hiçbir faydası olmayacaktır. İtiraz etmek için AdSense Geçersiz Tıklama İtiraz Formu'nu kullanın. Buna cevap gelirse bu adresten yazışmalarını sürdürmeye dikkat edin.

  8. Onlara server ve sayaç log'ları gibi yararlı bilgiler sunmaya çalışın. Bu bilgileri hesabınıza click-bomb saldırısı düzenlenip düzenlenmediğini anlamakta kullanabilirler.

  9. E-postanızı yazarken kişisel ve sitenizle ilgili onların ihtiyaç duyabileceği bilgileri bir ek olarak e-postanıza ekleyin. Yani e-postanızı yazın, paragraf yapıp Google'ın ihtiyaç duyabileceği kişisel ve sitenizle ilgili bilgileri postanıza ekleyin.

  10. AdSense ile yazışmalarda AdSense hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresinizi kullanmaya özen gösterin.

  11. Google AdSense'ye ulaşmak konusunda bir çok insan sıkıntı çeker. Eğer bir AdWords yayıncısıysanız bu sorun olmayacaktır. AdWords yayıncısı değilseniz adsense-tr@google.com'dan yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
   


  Yazan: Doğuş Pertez
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 13:53