GO Launcher EX Prime v5.09 + go temaları 263 adet + fu ll go eklentileri

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor eklemek butonuna basınca "kilitli düzenlemek için menü - daha fazla" yazısı çıkıyor

Dostum uygulamayı konudan yuklemedinmi?
Herhangi bir kısıtlama bulunmuyor uygulamada.

Ayrıca Menude uygulama üzerine basılı tutup alttaki ekranlarin üzerine surukleyerek tasiyabilirsin

mustafa.aydemir

Üye
Evet uygulama yı bu konudan yükledim ama uygulamanın üstüne basınca da ekleme butonuna basınca da aynı uyarıyı veriyor

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Evet uygulama yı bu konudan yükledim ama uygulamanın üstüne basınca da ekleme butonuna basınca da aynı uyarıyı veriyor
Bilmiyorum marketteki kısıtlı surumdede boyle bir kısıtlama yok. Ne yapiyorsunda olduramiyorsun anlamış degilim maalesef

mustafa.aydemir

Üye
Valla ben de anlamadım ☺senin dediğinin aynısını yapıyorum. Normal Android de de uygulamanın üstüne basılı tutarak ana ekrana taşıyorsun ya onuda deniyorum aynı hatayı veriyor menü diğer ayarlar diye menü ye giriyorum öyle bir seçenek yok kaldırıp tekrar kurmayı deneyim olmadı

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben de anlamadım ☺senin dediğinin aynısını yapıyorum. Normal Android de de uygulamanın üstüne basılı tutarak ana ekrana taşıyorsun ya onuda deniyorum aynı hatayı veriyor menü diğer ayarlar diye menü ye giriyorum öyle bir seçenek yok kaldırıp tekrar kurmayı deneyim olmadı
Widget ekle deyincede hata vermesi gerekir aynı mantıkla hareket edersek ondada sorun varmı?
Yada kisayol eklemede

mustafa.aydemir

Üye
Widget tede sorunvar eklenmiyor ana ekrana hiç bir şey eklenmiyor vede kaldırılmıyor GOlancher yükledikten sonra indirdiğim uygulamarın kısayolları ana ekrana geliyor ama ana ekrandan ne kaldırabiliyorsun nede başka ekrana taşıyabiliyosun öylece hangi ekrana geldiyse orda kalıyor

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Widget tede sorunvar eklenmiyor ana ekrana hiç bir şey eklenmiyor vede kaldırılmıyor GOlancher yükledikten sonra indirdiğim uygulamarın kısayolları ana ekrana geliyor ama ana ekrandan ne kaldırabiliyorsun nede başka ekrana taşıyabiliyosun öylece hangi ekrana geldiyse orda kalıyor
Kaldirip marketten yükle bakalim cihaxinla uyumsuzluk mu var acaba

• Beğen
Tepkiler: mustafa.aydemir

mustafa.aydemir

Üye
Bilmiyorum bide öyle deniycem cihazdan da olabilir dark evo p60 cihazım Android sürümü 4.4.2 kitkat

mustafa.aydemir

Üye
  • Beğen

ferhan1

Üye
getjar lı temaları kullanabiliyor muyuz?

ferhan1

Üye
Hımm go locker gibi getjarlıları da indirip kullanabiliyoruz sandım. Teşekkür ederim temalar çok güzel

• Beğen

tazga

Üye
teşekkürler

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt