go browser 1.6.0.48 20100810 s60v5 signed(forumda ilk)

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
hayır fıs çıktı derken 60 yerine 52 çıktı anlamında

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
evet yaw daha dün öğrendim çıktığını ama ben hala yüklüyemiyorum

hhkoroglu

Üye
kullanmanizi önermem ben paypal hesabima girdim diye paypal baska bir ülkeden hesabima giris yapildi diye sifremi kaptirdigimi sanip hesabimi kitledi iki gündür ugrasiyorum daha actiramadim yani sizin icin önemli olan hesaplara giris yapmayin

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
kullanmanizi önermem ben paypal hesabima girdim diye paypal baska bir ülkeden hesabima giris yapildi diye sifremi kaptirdigimi sanip hesabimi kitledi iki gündür ugrasiyorum daha actiramadim yani sizin icin önemli olan hesaplara giris yapmayin

yazılım mı yaptı bunu

KELGER

KELGER

Üye
hayir ilgisi yok operada.bazen facebookta yapiyor

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
indirime bak teşekküre bak

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
indirime bak teşekküre bak
indirip te memnun kalıp teşekkür etmeyenler kendi saygısızlığı.
benim takıldığım nokta bu programı indirdim kurdum.. buraya kadar güzel.. ayarlardan internet bağlantı seçeneklerini de ayarladım bu da güzel. ancak ne vodafone internet nede vodafone live ( wi fi ile denemedim) ile hiç bir şekilde bağlantı kuramadım.. Hangi siteye denedimse 2 saat bağlantı bekliyorum ancak bağlantı sağlayamıyorum...Nedeni ne olabilir?

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
    Konu Sahibi
indirip te memnun kalıp teşekkür etmeyenler kendi saygısızlığı.
Benim takıldığım nokta bu programı indirdim kurdum.. Buraya kadar güzel.. Ayarlardan internet bağlantı seçeneklerini de ayarladım bu da güzel. Ancak ne vodafone internet nede vodafone live ( wi fi ile denemedim) ile hiç bir şekilde bağlantı kuramadım.. Hangi siteye denedimse 2 saat bağlantı bekliyorum ancak bağlantı sağlayamıyorum...nedeni ne olabilir?
belki hattında tl yoktur baktın mı?

mmfx

mmfx

Üye
arkadaşlar teşekür etme erdemlikse ben bütün çabalara teşekür ederim şimdi asıl konuya dönelim sırf paylaşım olsun diye hiç kimseye faydası olmayan şeyler paylaşılmaz ben bunu daha önceden getjar dan indirip kurmuştum görünüm ucbrowser dan daha iyi ama çince olduğu için hiç kimsenin işine yaramıyor bazı arkadaşlar türkçe talebinde bulunmuş maxicep bu konulara çok duyarsız siz bu talebinizi cepteam a iletin farkı görün