gncturkcelliler İçİn MuhTeŞeM KaMPanYaLaR

Sponsorlu Bağlantılar

ivdg

ivdg

Üye
    Konu Sahibi
gncturkcelliler İçİn MuhTeŞeM KaMPanYaLaR
30TL avantaj kart yükleyen gençler için biraz abarttık galiba!
Artık sadece kendi aranda değil Tüm Turkcell’lilerle 15dk'sı 50krş!
DİĞER CEPLERLE 5dk’sı 50krş (FIRSAT → 6666)
Özgürce kullanabileceğin 10TL HEDİYE!
Hediye 10TL ile ister HER YÖNE 2 SAAT KONUŞMA (BEDAVA → 2733 ) ister
(HERYONE → 2430)
Cebine ayda 5 şarkı indir üstelik 1 kuruş bile ödeme!
Benim zaten tüm kankalarım Turkcell’li diyorsan, 7,8TL’ye tam sana göre!
Yetmedi!! Sayfa yetmedi! gnçtrkcll’in daha bir sürü avantajı var ama sayfa yetmedi :)

(h):naughty:

• Beğen
Tepkiler: theyureklicocuk ve julia

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşım bu genç tarife, genç turkcell değil

ilo53

ilo53

Üye
Bu abartmis haliyse abartmamisi nasıl çok merak ettim.

hhhgggffff

Üye
arkadaşlar birde nisan sonuna kadar katılabileceğiniz 30 yüklerseniz 30 50 yüklerseniz 50 kazanabilirsiniz bunun için HEDIYE yazıp 7474 e ücretsiz olarak msj göndermeniz ve daha sonrasında yüklemeniz yeterli olacaktır

izmirligenc

izmirligenc

Üye
masallah baya cokmus nasil sigmis hepsi bu sayfaya

hopperakin

Üye
Turkcell anca kazıklasın, tlye gecti yine kazıkladı, her yöne kazık tarifeleri turkcellde. evet en kaliteli cekim gücü sizin olabilir ama en kaliteli kazıkta sizin turkcell. büyük alkış

slahs

Üye
Arkadaşlar bu Turkcell hehe Kampanyayı gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan tüyünn :ehe

Blick

Üye
Nisan öncesi kontör yüklemeden neredeyse bundan daha avantajlı konuşuyordum. 1kontör 20kuruştu, ya şimdi alo deyince 50kuruş gidiyor. Muhteşem Kampanya!!!

kokdenk07

Üye
kontörlü iken 50mb internet 20 kontördü(4tl).,şimdi 5tl..nerde kaldı indirim:) BARİ HER YÖNE NAR KAMPANYASINI İKİ HAFTAYA CIKARSALARDA BİRAZ DAHA RAHATLASAK.

hhhgggffff

Üye
arkadaşlar turkcell pahalı diynlere tek bir ewy söylemek istiyorum... kalite hiçbirzaman ucuz omamıştr.

darülmendep

darülmendep

Üye
arkadaşlar birde nisan sonuna kadar katılabileceğiniz 30 yüklerseniz 30 50 yüklerseniz 50 kazanabilirsiniz bunun için HEDIYE yazıp 7474 e ücretsiz olarak msj göndermeniz ve daha sonrasında yüklemeniz yeterli olacaktır

Evet buna gençTarifelilerde katılabiliyor. Nadir kampanyalardan biri olmuş

ivdg

ivdg

Üye
    Konu Sahibi
guzel isler yapmaya basladı turkcell :)

hhhgggffff

Üye
tl yükle tl kazan kampanyası 30 mayıs tarihine kadar uzatılmıştır arkadaşlar... genç tarifedeki arkadaşlar daha önce faydalanmış iseniz faydalanma taihinden sonra 31. günden sonra tekrar yüklemenizde faydalanabilirsiniz.

epson81

epson81

Üye
zam yapmışlar 1 dak konuşsan 50 kuruş ya

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
30 tl yukleyene.Kim kaybetmiş hangi öğrenci kaybetmişte aylık 30 TL Turkcell efendi ye verecek!Pehh hava cıva

bu arada Turkcell sayfasındaki yorumlarıda okudum bir güzel yağlayıp ballamışlar Yok ya gerçekten hak ediyoruz arkadaşlar kazıgı zamı her türlü 3 kagıdı hak edıyoruz ne diyeyim.Daha uzun uzun süre TL falan yukleyemeyecegım sanırım.Neyse sağlık olsun

nazedin

Üye
sizleri faturalıya davet ediyorum tl ye geçiş olduğu kazıklar ortaya çık tı 29 tl 8 saat varken ne uğrasıyorsunuz kontorlee

--------------- Ekleme ---------------

ister kendi hattını taşı ister yeni numara al nasıl olsa beleşş

YCK13

Üye
Hediye 10TL ile ister HER YÖNE 2 SAAT KONUŞMA (BEDAVA → 2733 ) ister
(HERYONE → 2430)

Burdaki hediye 10 TL ile mi heryöne sms yapılıyo ? Ve bu hediye 10 TL *123# yaptığımda gözüküyo mu yoksa hediye olduğu için gözükmüyor mu ?

ilo53

ilo53

Üye
gozukuyor ana bakıyene eklenıyor

YCK13

Üye
ilo53 teşekkürler şimdi anladım :evet:

Üst Alt