gnctrkcll şifresi alma

calm_like_A_bomb

Üye
    Konu Sahibi
100 kontör aldıktan sonra sfr yazıp 2222 ye yolladığımızda ücretsiz olarak sifre geliyordu. şimdi her kampanya için tek kullanımlık şifre moduna girilmiş ve her gönderimde 2 kontör gidiyor diye duydum. bu doğru mu?
 
Salihyet

Salihyet

Üye
evet , artık sürekli kontör gidiyor.. Bir şifre tek kullanımlık..
 
Godfather

Godfather

Üye
çok kötü olmuş bence
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt