Gnctrckll Hepsiburada 150 TL lik alışverişe 20 TL indirim

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
1-14 Şubat 2021 tarihleri arasında Hepsiburada mobil uygulamasından yapacağın 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğin 20 TL tutarında indirim kodun burada hepsiburada kodlarını 14 Şubat 2021 tarihine kadar kullanabilirsin. Kampanya kod kullanımı 5.000 kişi ile sınırlıdır. Kod kullanımları 5000’e ulaştığında, elinde kod olsa bile kullanamayacaksın GNÇ’li. O yüzden geç kalmadan ilk 5000’e girip harcamaya bak 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabileceğin 20 TL’lik değerinde Hediye kodunu altın hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Kodları sadece uygulama içerisinden kullanabilirsin
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt